• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 766

15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15889246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846230 15889246 Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody.Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek z windą.Dwa rozkładowe pokoje ( jeden z wyjściem na balkon) ,przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
91.86 m2
1995
15814948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 26626819 15814948 Oferujemy do wynajęcia od (01 marca ) skrajny dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia - 122 m2. Rok budowy 2022. Na dole znajduje się kuchnia z meblami i sprzętem AGD (zmywarka lodówka płyta indukcyjna oraz piekarnik) salon z jadalnią, garaż, kotło...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2022
15568931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 21531026 15568931 Oferujemy do wynajęcia od (01 marca ) skrajny dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia - 122 m2. Rok budowy 2022. Na dole znajduje się kuchnia z meblami i sprzętem AGD (zmywarka lodówka płyta indukcyjna oraz piekarnik) salon z jadalnią, garaż, kotło...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2022
15107229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9965798 15107229 Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą powierzchnię biurową na piętrze rozbudowanego budynku w zabudowie bliźniaczej.Lokal w tej chwili składa się z otwartej powierzchni tzw.open space, ok. 100m2 z dostępem do 70-cio metrowego tarasu, dwóch pomieszczeń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 500 PLN (50 zł/m2)

3
-
150 m2
1995
15107198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9965763 15107198 Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą powierzchnię biurową na piętrze rozbudowanego budynku w zabudowie bliźniaczej.Lokal w tej chwili składa się z otwartej powierzchni tzw.open space, ok. 100m2 z dostępem do 70-cio metrowego tarasu, dwóch pomieszczeń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 500 PLN (50 zł/m2)

3
-
150 m2
1995
15889176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27845747 15889176 Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m² zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kijewa — idealne dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej przestrzeni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budyn...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (30 zł/m2)

4
1
130 m2
2008
15460507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19059345 15460507 Oferujemy na wynajem samodzielny lokal biurowo - usługowy wraz z zapleczem oraz dużą ilością miejsc parkingowych. Powierzchnia lokalu : 55 m2 - parter 2500 zł mc. netto + VAT + prąd + woda - 2 duże pomieszczenia biurowe - część socjalna - pomi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1995