• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 766

15412836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17984533 15412836 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15445312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18725035 15445312 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15883223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27673693 15883223 Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 380 m2, w tym ok. 80 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą:- dwa pomieszczenia biurowe ( ok. 15 m2 każde);- pomieszczenie socjalne dla pracowników, wraz z przebieralnią i łazienkami (ok....

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 360 PLN (38 zł/m2)

11
-
380 m2
1970
15882820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673426 15882820 Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, wykończone w wysokim standardzie.Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2: - ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (37 zł/m2)

3
1
76 m2
2001
14043236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20497 14043236 Niewielki lokal usługowy o powierzchni 18 m², położony w bliskim sąsiedztwie Placu Odrodzenia. Znajduje się w przyziemiu przedwojennej kamienicy, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal nadaje się na niewielką działalność handlową lub usługową.Lokal s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
18 m2
1920
15601268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22213618 15601268 Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parterprzyziemie łączna powierzchnia ...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

12 500 PLN (68 zł/m2)

10
5
185 m2
2000
14835921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402520 14835921 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 950 PLN (65 zł/m2)

11
-
630 m2
2022
14835897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402521 14835897 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 14...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 425 PLN (75 zł/m2)

11
-
219 m2
2022
14597611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 147053 14597611 Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000złm +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remon...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

10 000 PLN (42 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
14824365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18291 14824365 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15081800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9191166 15081800 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15361719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16825937 15361719 Kompleks hal magazynowych do wynajęciaHale murowane, dostępne miejsca postojowe przed halą oraz plac manewrowy- ogrodzonyHala o powierzchni 898,41 m2 wysokości 2,6- 3 m i teren 1351,6m w cenie 20000 zł netto plus vatposzczególne pomieszczenia:159 m...