• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 767

15645169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191663 15645169 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15645168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191660 15645168 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191658 15645167 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15720333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24588678 15720333 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15720331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588683 15720331 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588681 15720327 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
12837476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27774874 12837476 Do wynajęcia parter domu 4-pokoje (jeden pokój jest pokojem przejściowym) w budynku wolno stojącym 3-kondygnacyjnym, zlokalizowany w zacisznym miejscu Gumieniec w pobliżu ul. Okulickiego, o powierzchni ok.100m2m2.Pokoje o powierzchni 16, 15, 14 i 9m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (38 zł/m2)

4
1
100 m2
1980
15720332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588685 15720332 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588680 15720323 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15720321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588677 15720321 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15848033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26927987 15848033 Szukasz miejsca, które połączy logistyczną efektywność z prestiżową lokalizacją? Prezentujemy unikalny obiekt o powierzchni 1200 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, oferujący standard, którego próżno szukać w tej części miasta.Kluczowe Par...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

42 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15887028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773609 15887028 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016