• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 766

14824259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3960 14824259 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni.Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne Błonia .Osiedle- kameralne ,zielone ,zamknięte , monitorowane, M...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010
15787489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25929894 15787489 *********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.Kupując z...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

11 500 PLN (34 zł/m2)

11
-
336 m2
1980
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23191659 15645166 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15887061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775040 15887061 Na wynajem komfortowe, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², po generalnym remoncie – gotowe na pierwszego najemcę. Lokal znajduje się w północnej części Szczecina w dobrze skomunikowanej dzielnicy Golęcin–Gocław. To świetna propozycj...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15882708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673457 15882708 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15645173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191665 15645173 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15882669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27672689 15882669 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15645169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191663 15645169 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15645168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191660 15645168 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191658 15645167 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024