• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Darłowo

Znalezionych ofert: 37

15830043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26660342 15830043 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m², w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

729 000 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15864113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27264780 15864113 HOT OFERTA!!! Na sprzedaż działka inwestycyjna w nadmorskiej części Darłowa - idealna pod inwestycję apartamentowo-turystyczną.Dzięki pełnej dokumentacji projektowej oraz prawomocnemu pozwoleniu na budowę działka stanowi atrakcyjną i bezpieczną ofert...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

2 000 000 PLN

-
-
2075 m2
-
15715205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24489325 15715205 Na sprzedaż przepiękny dom w Darłowie. 224 metry domu w skład którego wchodzą min, pokoje przystosowane do wynajmu. W poprzednich latach na terenie posesji organizowano obozy sportowe. Dom podzielony na poszczególne części- mieszkalna i gościnna. W m...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 800 000 PLN (8 036 zł/m2)

7
4
224 m2
2000
15822609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26601859 15822609 Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 490 000 PLN (6 585 zł/m2)

12
-
530 m2
1900
14625914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2923139 14625914 Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Słoneczna , przestronna nieruchomość z balkonem , dwupokojowa w centrum Darłowa , zaledwie 3 km od morza Bałtyckiego.Dwustronne , ciepłe mieszkanie , na 4 piętrze , 54m2, w którego skład wchodzą:dwa pokoje , kuch...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

379 000 PLN (7 151 zł/m2)

2
1
53 m2
1990
14822689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26591 14822689 Lokalizacja przy samym Rynku to prawdziwa gratka dla inwestora z pomysłem - sprawdź sam. Bezczynszowy lokal o łącznej powierzchni 25,27 mkw. składa się z sali głównej sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Nieruchomość zlokalizowana n...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

395 000 PLN (15 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
14822580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26560 14822580 Działka mieszkalna z usługami handlowymi przy obwodnicy w Darłowie Działki o łącznej powierzchni 5324 mkw położone bezpośrednio przy obwodnicy Jana Pawła II , którą odbywa się 70% ruchu do Darłówka.Wszystkie przyłącza, w tym wodne, kanalizacyjne, de...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

2 662 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
5324 m2
-
14776019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25905 14776019 Jedyny taki lokal w Darłowie !Doskonała lokalizacja- Plac Kościuszki Plac Kościuszki stanowi dawny rynek miejski z centralnie umiejscowionym Ratuszem. Wzdłuż placu usytuowane są budynki mieszkalne w zabudowie zwartej z lokalami usługowymi w przyziem...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 910 000 PLN (7 640 zł/m2)

1
-
250 m2
1930
15638122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana na cichym osiedlu Darłowa 23011957 15638122 Nieruchomości Apartament Edyta Pietrow 513 383 108                                     PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ IDEALNE POŁOŻENIEDo sprzedania działka budowlana na cichym osiedlu Darłowa o powierzchni 270 m2. Działka objęta MPZP i oznaczona ja...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

220 000 PLN

-
-
270 m2
-
15791303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25989558 15791303 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4066 m2 zlokalizowane w nadmorskiej części Darłowa, idealne pod realizację projektu apartamentowo-turystycznego. ...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

4 000 000 PLN

-
-
4066 m2
-
15346359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16414427 15346359 Prezentujemy na sprzedaż rentowny budynek mieszkalny wielolokalowy o powierzchni użytkowej 404,59m2 z halą usługową posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2446m2 w Darłowie przy ulicy Długiej! Z przyj...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

2 290 000 PLN (5 668 zł/m2)

9
-
404 m2
1985
14327640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2638362 14327640 Pensjonat o pow. 340 m2, składający się z 6 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami. W pełni wyposażone wraz z meblami ogrodowymi i grillem. Obiekt działający, całoroczny. W bliskiej odległości od plaży i centrum Darłówka. Obiekt przyjazny d...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 300 000 PLN (9 706 zł/m2)

-
-
340 m2
-