• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnów

Znalezionych ofert: 38

15826785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597654 15826785 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM 22,59M2 I MIEJSCEM GARAŻOWYM!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 44,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą zjeżdżającą do...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 300 000 PLN (29 286 zł/m2)

2
1
44.39 m2
2019
15523988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20477233 15523988 Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu.Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament wybudowany została w 2022 roku. Wokół apartamentowca na zamkniętym terenie ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

797 600 PLN (16 385 zł/m2)

2
1
48.68 m2
2022
15728687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24750108 15728687 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.2 pokojowy apartament z tarasem.Nieruchomość usytuowana w samym sercu Dziwnowa, przy ujściu rzeki Dziwnej, w bliskiej odległości od morza (około 600m).Apartamenty przy ul. Spadochroniarzy Polskich to presti...

Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

700 000 PLN (16 355 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2023
15704390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263039 15704390 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Piękny, 2 pokojowy apartament (pow. 42,87 m2) z narożnym, przestronnym tarasem o powierzchni 25.21 m2.Nieruchomość usytuowana w samym sercu Dziwnowa, przy ujściu rzeki Dziwnej, w bliskiej odległości od morz...

Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

740 000 PLN (17 261 zł/m2)

2
1
42.87 m2
2023
15814469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26636982 15814469 Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej w bliskiej odległości od morza. Budynek dwukondygnacyjny, parter...

Dziwnów (Międzywodzie) (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

2 700 000 PLN (4 419 zł/m2)

11
-
611 m2
1998
15753652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25203519 15753652 Oferujemy Państwu do sprzedaży czynny, komfortowy, klimatyczny pensjonat położony w Dziwnowie na działce 558m 2 ,w bezpośrednim sąsiedztwie morza, do czystej i bezpiecznej Plaży Wschodniej w Dziwnowie odległość to zaledwie100 metrów oraz ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

2 100 000 PLN (6 000 zł/m2)

7
-
350 m2
-
15036567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7628259 15036567 Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1673m2 objętą MPZP położoną w Dziwnowie na ternie leśnym. Działka częściowo zalesiona ( można wyciąc do 500m2). Obecnie uzbrojona w w wodę i energię elektryczną ( przyłącza na działce). kanalizacja sanitarna i de...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

752 850 PLN

-
-
1673 m2
-
15726916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708328 15726916 Apartament 3 - pokojowy o powierzchni 47,69 m2 z wyjściem na ogródek o powierzchni 57,2 m2 od strony Zatoki Wrzosowskiej z oknami na południowy wschód w budynku położonym nad morzem w pierwszej linii od plaży. Wykończone POD KLUCZ. Pokój dzienny z an...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 082 302 PLN (22 695 zł/m2)

3
1
47.69 m2
2025
15523982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20477237 15523982 Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu.Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament wybudowany została w 2022 roku. Wokół apartamentowca na zamkniętym terenie ...

Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

797 600 PLN (16 385 zł/m2)

2
1
48.68 m2
2022
15672914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 23697575 15672914 Gdy pierwszy promień słońca przebija się przez pazurki różowej zorzy, rzeka Dziwna budzi się jak olbrzymie lustro utkane z płynnego złota. W kroplach porannej mgły połyskują drobinki światła, a odgłos pojedynczego plusku – gdzieś tam, przy kępie trzc...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 300 000 PLN (28 609 zł/m2)

6
3
115.35 m2
2023
15453016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18901056 15453016 Dziwnów to urokliwe nadmorskie miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Polski, otoczone malowniczymi krajobrazami Morza Bałtyckiego. Znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od granicy z Niemcami, co sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

699 000 PLN (18 640 zł/m2)

2
-
37.5 m2
2022
15453744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18918715 15453744 Dziwnów to urokliwe nadmorskie miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Polski, otoczone malowniczymi krajobrazami Morza Bałtyckiego. Znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od granicy z Niemcami, co sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

769 000 PLN (21 517 zł/m2)

2
1
35.74 m2
2022