• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 52

15394965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17584726 15394965 Działka nr 20 o powierzchni 2948 m2 położona jest w Goleniowie niedaleko przejazdu kolejowego przy ul. Nowogardzkiej. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, według którego przeznaczona jest na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

206 360 PLN

-
-
2948 m2
-
15495458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19836497 15495458 Zapraszamy do zapoznania się z NAJNOWSZĄ ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza.Inwestycja polega na bu...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

509 000 PLN (9 922 zł/m2)

2
1
51.3 m2
2022
15791936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26002180 15791936 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza.Inwestycja polega na budowie trze...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

332 100 PLN (10 282 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2023
15882619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27671266 15882619 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonującego, w pełni zagospodarowanego kompleksu nieruchomości przemysłowo–magazynowych z zapleczem biurowym, położonych w miejscowości Goleniów, województwo Zachodniopomorskie. Jest to rozwijający się regio...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

7 500 000 PLN (2 971 zł/m2)

1
-
2524 m2
1980
15094578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9686136 15094578 Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej,przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdżary.Szczegółowe warunki zabudowy:- zabudowa wolnostoją...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

90 897 PLN (123 zł/m2)

-
-
739 m2
-
15277642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14538195 15277642 Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej,przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdż...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

88 191 PLN (123 zł/m2)

-
-
717 m2
-
15747898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25102879 15747898 MEGA OBNIŻKA CENY!!! JUŻ DZISIAJ ZOBACZ TĄ OFERTĘ!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!!Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie przy ul. Sikorskiego - (os. Helenów).Prezentowana nieruchomość o pow....

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

200 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
952 m2
-
15883578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675270 15883578 W ofercie dom wolnostojący dwulokalowy położony przy lesie w Goleniowie, działka 588m2. 30 minut od Szczecina, 2km od drogi S3. Łączna powierzchnia całkowita domu to 164m2,w tym:Parter- Wiatrołap - 5,63 m2- WC - 3,26 m2- Korytarz - 7,48 m2- Pokój d...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

995 000 PLN (6 049 zł/m2)

5
1
164.48 m2
2025
15251080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13831207 15251080 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Goleniowie przy ul. Żniwnej.Uzbrojenie terenu: - prąd - w drodze przy działce - wodociąg - ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

329 000 PLN (235 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15883351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674901 15883351 W ofercie dom wolnostojący dwulokalowy położony przy lesie w Goleniowie, działka 466m2. 30 minut od Szczecina, 2km od drogi S3. Łączna powierzchnia całkowita domu to 164m2,w tym:Parter- Wiatrołap - 5,63 m2- WC - 3,26 m2- Korytarz - 7,48 m2- Pokój d...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

945 000 PLN (5 759 zł/m2)

5
1
164.08 m2
2025
15738950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917095 15738950 Oferta sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO z garażem, położonego zaledwie 5 km od centrum Goleniowa w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przestronny, komfortowy dom wolnostojący, o funkcjonalnym rozkładzie wybudowany wg projektu uA28 z drobnymi zm...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (6 962 zł/m2)

4
2
142.2 m2
2022
15883150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673553 15883150 ✨ Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w standardzie premium, Goleniów – centrum miasta ✨Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,10 m², położonego w samym sercu Goleniowa, ...

Goleniów, Konstytucji 3 Maja

579 000 PLN (9 966 zł/m2)

3
1
58.1 m2
1987