• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pobierowo

Znalezionych ofert: 30

15848297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26935410 15848297 Tylko u nas taka oferta!!!!!!Najniższa cena bardzo dobrze prosperującego pensjonatu.Świetna oferta dla inwestorów i nie tylko.Duże możliwości na wiele lat prowadzenia własnego biznesu.Ofertą sprzedaży jest funkcjonujący dom gościnny w nadmorskiej mie...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 500 000 PLN (8 475 zł/m2)

9
9
177 m2
1996
15407845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17864204 15407845 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM, DOSTĘPEM DO SPA 700 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na parterze z dużym tarasem oraz miejscem parkingowym w popularnej, nadmorskiej miejscowości P...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

769 000 PLN (22 466 zł/m2)

2
1
34.23 m2
2021
15826510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626842 15826510 W Pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem.To kameralne osiedle, w pełni ukończone i pięknie zagospodarowane,...

Pobierowo, Powstańców

457 312 PLN (12 400 zł/m2)

2
1
36.88 m2
2023
15800139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26206829 15800139 Prezentujemy wyjątkową inwestycję – 169 komfortowych apartamentów położonych w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach, usytuowanych na przestronnej działce o powierzchni niemal hektara. Wolnych do sprzedaży apartamentów pozostało tylko 14 ...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

521 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
41.73 m2
2022
15822335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26611283 15822335 Nowoczesny apartament położony jedynie 450 m od szerokiej plaży, w otoczeniu kojącego sosnowego lasu. Doskonały zarówno jako prywatna przestrzeń do wypoczynku, jak i pewna inwestycja pod wynajem z pełną obsługą profesjonalnego operatora.Łączna powier...

Pobierowo, Powstańców

452 023 PLN (14 300 zł/m2)

2
1
31.61 m2
2022
15814776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji! dwupokojowy apartament na sprzedaż 26567435 15814776 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 42 m², położony w prestiżowym kompleksie Pobierowo Baltic Apartments, w otoczeniu sosnowego lasu, który przez cały rok zapewnia ciszę, prywatność i prawdziwy nadmorski klimat. Cena:...

Pobierowo, powstańców

712 000 PLN (16 952 zł/m2)

1
1
42 m2
2024