• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 74

12366908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3211715 12366908 Gotowy hostel – inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Police 690 m² 25 pokoi po remoncieNa sprzedaż wyjątkowy obiekt usługowo-hotelowy w Policach, idealny dla inwestora poszukującego bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomość z ogromnym po...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 000 PLN (3 623 zł/m2)

1
-
690 m2
1992
15883594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675100 15883594 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 120 m², zlokalizowane w Police przy ul. Bankowej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku.Lokal przeszedł całkowity remont, dzięki czemu jest ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

819 000 PLN (6 825 zł/m2)

4
1
120 m2
2005
15612835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22456127 15612835 Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 zł...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

435 302 PLN (8 354 zł/m2)

3
1
52.11 m2
2023
15729955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24771469 15729955 Oferujemy do sprzedaży obiekt - kompleks hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i biurowych - zlokalizowany na terenie Grupy Azoty Zakładów Chemicznych POLICE Obiekt nadaje się na prowadzenie uciążliwej działalności gospodarczej 24 g...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 000 000 PLN (1 133 zł/m2)

1
-
1765 m2
-
15612884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22457318 15612884 Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 48,41 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub naziemnego w cenie 18000 zł. Zestawienie powier...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

396 962 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
48.41 m2
2023
15711890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24410495 15711890 Do sprzedaży działka budowlana o powierzchnia 855 m2 położona w pierwszej linii zabudowy od ulicy Asfaltowej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.Wg planu zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie oznaczonym BI-23MJ, 07 KZ,...

Police, Asfaltowa

256 500 PLN (300 zł/m2)

-
-
855 m2
-
15726062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24691653 15726062 Do sprzedaży działka budowlana o powierzchnia 572m2 położona w spokojnym miejscu, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych.Wg planu zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie oznaczonym BI-9MJ, tj. strefa zabudowy mieszkaniowo-usługowej, ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

469 000 PLN (820 zł/m2)

-
-
572 m2
-
15796421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26119612 15796421 Mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku na spokojnym osiedlu. Na powierzchnię 66,90 m2 składają się: * salon* dwie sypialnie* kuchnia* łazienka, * wc* przedpokójMieszkanie bardzo zadbane, dobrze doświetlone i ciepłe.Na...

Police, Grzybowa

499 000 PLN (7 459 zł/m2)

3
1
66.9 m2
1985
12587424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 897253 12587424 Do sprzedaży niezabudowana działka położona na terenie dla którego jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona symbolem użytku 3-SF 38UR, tj: teren zabudowy usługowo - rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przem...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 017 540 PLN (60 zł/m2)

-
-
16959 m2
-
15716647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24515436 15716647 Wyremontowane, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem na Mieszka I! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.Układ pomieszczeń:- przestronny ...

Police, Mieszka I

440 000 PLN (8 343 zł/m2)

3
1
52.74 m2
1980
15883672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675392 15883672 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m², położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej w Policach.Najważniejsze atuty:• Przemyślany układ przestrzeni – mieszkani...

Police, Rycerska

322 417 PLN (8 577 zł/m2)

1
1
37.59 m2
2024
15883516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675203 15883516 DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRZEWANIEM i CIEPŁĄ WODĄ MIEJSKĄPowstaje nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy Polic !Projekt obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z ogródkami oraz miejscami postojowymi przy ulicy Kresowej....

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

949 000 PLN (8 252 zł/m2)

5
1
115 m2
2026