• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 74

15883225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673697 15883225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe 65 m² z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze kameralnego domu dwulokalowego. Lokal oferuje komfortowe warunki dla rodziny, a jednocześnie stanowi świetną propozycję inwestycyjną. Mieszkanie składa się...

Police, Grunwaldzka

525 343 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
65.26 m2
2026
15883180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673607 15883180 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: PARTER: 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia, łazienka, przedpokój i kotłownia. W pokojach na podłogach panele, ...

Police (Jasienica) (Zachodniopomorskie, gm. Police)

530 000 PLN (5 889 zł/m2)

4
1
90 m2
1930
15883192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673633 15883192 Do sprzedania nieruchomość stanowiąca działkę o obszarze 1939 m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem O.06.MN,U, tj: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej; usługi w formie lokalu...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

6
1
160 m2
1930
14716740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 170184 14716740 Na pograniczu Szczecina i Polic na działce 296 m2 wyremontowana od podstaw hala, biura, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 106 m2. Możliwość zamieszkania i prowadzenia działalności lub biura i magazyn. Może być wykorzystana do produkcji element...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

600 000 PLN (5 660 zł/m2)

4
-
106 m2
2007
15883112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673516 15883112 Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej – parterowy z poddaszem użytkowym.Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 295 m². Teren posesji w cało...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

830 000 PLN (6 640 zł/m2)

5
2
125 m2
1980
15883100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673695 15883100 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego, ...

Police, Grunwaldzka

276 134 PLN (8 350 zł/m2)

1
1
33.07 m2
2026
15882978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673435 15882978 Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego lokalu pod wynajem. Układ mieszkania zosta...

Police, Grunwaldzka

267 033 PLN (8 350 zł/m2)

2
1
31.98 m2
2026
15882885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673221 15882885 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Na powierzchnię 65.63m2 składają się:-Salon- Sypialnia- Pokój- Kuchnia- Ła...

Police, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

429 000 PLN (6 537 zł/m2)

3
1
65.63 m2
1980
15882824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673433 15882824 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o ma...

Police, Grunwaldzka

404 223 PLN (8 350 zł/m2)

3
1
48.41 m2
2026
15717984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24543281 15717984 Do sprzedania nieruchomość zabudowana murowanym budynkiem, położona na obszarze oznaczonym symbolem Z 29 MJ,U, tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa.Budynek jednokondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 62,90 m2 i powierzchn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

180 000 PLN (2 862 zł/m2)

3
-
62.9 m2
-
15280002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14602222 15280002 Police, mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 33,07 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 zł....

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

271 174 PLN (8 200 zł/m2)

1
1
33.07 m2
2025
15726993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708700 15726993 Police, mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 38,32 m2 położone na II piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 z...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

314 224 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
38.32 m2
2025