• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 74

15784793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25861668 15784793 Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon* sypialnia* kuchnia* łazienka* wc* przedpokój. Kuchnia w kształcie zbliżonym do kwadratu, po ge...

Police, 26 Kwietnia

399 000 PLN (7 363 zł/m2)

2
1
54.19 m2
1980
15882603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671250 15882603 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,81m2, położone na dziewiątym piętrze w 12-piętrowym wieżowcu w Policach.Budynek jest w pełni docieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek wypos...

Police, Ludwika Zamenhofa

419 000 PLN (6 671 zł/m2)

3
1
62.81 m2
1985
15881250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626501 15881250 Do sprzedaży prezentowana jest nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni 1 190 m2. W skład nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 21017 o powierzchni 2 154 m2. Działka o regularnym kształcie, czę...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 150 000 PLN (1 807 zł/m2)

1
-
1190 m2
-
15595154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22072087 15595154 Miejsce, które inspiruje do działania – wyjątkowy obiekt na sprzedaż!Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją wizję, dodaje energii i motywuje zespół do osiągania jeszc...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 900 000 PLN (6 697 zł/m2)

1
-
433 m2
-
14426091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2735645 14426091 Do sprzedaży niezabudowana działka położona na terenie dla którego jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona symbolem użytku 3-SF 38UR, tj: teren zabudowy usługowo - rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przem...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

156 060 PLN (60 zł/m2)

-
-
2601 m2
-
15791512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25993165 15791512 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym i łazienka z wc. Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku w...

Police, Józefa Piłsudskiego

314 604 PLN (8 100 zł/m2)

1
1
38.84 m2
2021
15828409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591535 15828409 NOWA NIŻSZA CENA !!Słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na park!Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 4. piętrze w czteropiętrowym, podwójnie ocieplonym budynku z cegły. Budyne...

Police, Grzybowa

480 000 PLN (7 175 zł/m2)

3
1
66.9 m2
1986
14426096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 127179 14426096 Do sprzedaży niezabudowana działka położona na terenie dla którego jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona symbolem użytku 3-SF 38UR, tj: teren zabudowy usługowo - rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przem...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

861 480 PLN (60 zł/m2)

-
-
14358 m2
-
15818083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26598882 15818083 Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku z cicho...

Police, Wspólna

735 324 PLN (8 700 zł/m2)

4
1
84.52 m2
2025
15713357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24434694 15713357 Do sprzedania budynek - pawilon usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 203,40 m2 z wejściem bezpośrednio z chodnika.Budynek położony na gruncie o obszarze 334 m2.W obrębie lokalu dostępna duża ilość miejsc parkingowych. W 2003 roku wnętrze budynk...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (7 817 zł/m2)

1
-
203.4 m2
-
15784851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25862118 15784851 Do sprzedania działka położona na terenie oznaczonym symbolem O.13.U, tj: tereny zabudowy usługowej; w budynku usługowym dopuszcza się jeden lokal mieszkalny; powierzchnia zabudowy nie więcej niż 50% powierzchni działki; wysokość zabudowy do 2 kondyg...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

299 000 PLN (361 zł/m2)

-
-
829 m2
-
13410946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88819 13410946 Gotowy hostel – inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Police 690 m² 25 pokoi po remoncieNa sprzedaż wyjątkowy obiekt usługowo-hotelowy w Policach, idealny dla inwestora poszukującego bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomość z ogromnym po...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 000 PLN (3 623 zł/m2)

1
-
690 m2
1992