• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 126

15748141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105559 15748141 Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu?A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!!To duże 54 metrowe mieszkanie położone jest na II piętrze w niskim bloku w cichej, zielonej dzielnicy Stargard...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

374 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
-
54.2 m2
1970
15883212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673673 15883212 GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum.Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko miasta z dostępem do natury i pełnej infrastruktury – szkół, sklepów,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

323 752 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
36.79 m2
2025
15883609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675328 15883609 To miejsce:do mieszkania i zarabiania jednocześnie,do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem,do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatnie, na wynajem, pod działalność. Nieruchomość o powierzchni ok. 212 m2 sk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

850 000 PLN (4 009 zł/m2)

4
2
212 m2
1999
15883596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675106 15883596 ! ! ! M A J Ó W K O W A P R O M O C J A - TYLKO 435 000 ZŁ ZA WYREMONTOWANE I GOTOWE DO WEJŚCIA 3 POKOJOWE MIESZKANIE!Jeśli lubisz mieszkania z charakterem, a nie z katalogu dewelopera – zatrzymaj się na chwilę przy tej ofercie. Codzienność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

435 000 PLN (6 247 zł/m2)

3
1
69.63 m2
1920
15826717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633272 15826717 Centrum Stargardu nowoczesne mieszkanie z balkonem w budynku z 2015 rokuJeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, wygodę codziennego życia i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mies...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

389 000 PLN (9 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15796099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26111612 15796099 To 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zachód w Stargardzie może być właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m² w niskim, czteropiętrowym budynku na osiedlu Zachód.Lokal w bardzo dobrym stanie, świeżo odświeżony ściany p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

312 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15885393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728557 15885393 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę mieszkania na parterze z prywatną przestrzenią na zewnątrz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do zamieszkania, bez konieczności przeprowadzania remontów, a jednocześnie chcą korzystać z ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15892352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898334 15892352 2 pokoje 49,85 m² gotowe do zamieszkania Osiedle Pyrzyckie Stargard Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m², położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

419 000 PLN (8 405 zł/m2)

2
1
49.85 m2
1990
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

870 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
2
105 m2
2020
15888599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27818075 15888599 Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość położona przy ul. Szczecińskiej, z bezpośrednim wjazdem z ulicy. Ideal...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2004
14716883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 170247 14716883 Własność. Działka budowlana położona w Stargardzie przy ulicy Grottgera. Nieruchomość o powierzchni 1738 m kw, o regularnym kształcie, położona na wzniesieniu. Działka ma wymiary ok. 45m x 35 m. Działka objęta jest planem zagospodarowania, przewidują...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

315 000 PLN

-
-
1738 m2
-
3810769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1691999 3810769 Nieruchomość gruntowana niezabudowana znajdująca się w Stargardzie Szczecińskim w centrum osiedla mieszkaniowego. Na tym terenie działka nie jest objęta planem zagospod. przestrzennego, obowiązuje studium i warunki zabudowy. Działka ma pow. 3345 m2. ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 700 000 PLN

-
-
3345 m2
-