• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 172

15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15883436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675148 15883436 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny, 2 pokojowy apartament z widokiem na morze i plaże. II Piętro piętrze w IV piętrowym budynku z windą w prestiżowej inwestycji Gardenia Seaside w Dziwnowie. Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

849 000 PLN (26 867 zł/m2)

2
1
31.6 m2
2019
15883241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674792 15883241 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej. Mieszkanie o powierzc...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

735 000 PLN (10 490 zł/m2)

3
1
70.07 m2
1995
15883092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673680 15883092 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15882774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673336 15882774 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m² obejmuje również ok. 40 m² powierzchni przynależnej, która została zaadap...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

545 000 PLN (10 944 zł/m2)

4
2
49.8 m2
1995
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930
15831001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26684867 15831001 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, pięciopokojowe w stanie deweloperskim na popularnym osiedlu w Szczecinie Apartament z wyjściem na ogród o pow. 100m2Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do wydania.Na powierzchnię użytkową 103,58m2,3m2 składa...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

994 368 PLN (9 600 zł/m2)

5
1
103.58 m2
2025
15827399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626884 15827399 TOP LOKALIZACJA! NIEPOWTARZALNY APARTAMENT!Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza !Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną balustradą skierowanym ku morzu.Oferta resortu obejmuje bogatą, kame...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 820 000 PLN (50 069 zł/m2)

2
1
36.35 m2
2022