• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 175

15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15886845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27768914 15886845 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pięrwszym piętrze w niskim budynku na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 80m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kamer...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 772 zł/m2)

4
1
81.69 m2
2026
15886565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761991 15886565 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem -61,11m2, stan idealny, budynek z recepcją Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,11m2, położone w zadbanym budynku z recepcją. Nieruchomość wyróżnia się przemy...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (12 748 zł/m2)

3
-
61.11 m2
2009
15885306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27722683 15885306 Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 120m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kameralny tylko cztery rodziny, każdy loka...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

880 000 PLN (10 864 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15883855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27680353 15883855 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku(3 piętrowego). Do mieszkania przynależy balkon z wyjątkowym w...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

519 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
1
45.92 m2
2007
15883606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675325 15883606 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75.94 m² (całkowitej około 88 m²), położone na drugim piętrze na kameralnym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzecze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi – osiedle jest bez...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

859 000 PLN (11 312 zł/m2)

3
1
75.94 m2
2012
15883489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675149 15883489 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m², położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon sypialnia ł...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

415 000 PLN (11 277 zł/m2)

2
1
36.8 m2
2004
15883595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675103 15883595 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:Salon z aneksem oraz wyjściem na ogród (120m)Sypialnia z wyjściem na ogródSypialniaNowoczes...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (13 905 zł/m2)

3
1
57.46 m2
2010
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013