• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 175

15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15762652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408077 15762652 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości – tuż obok Bramy Portowej – świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na wynajem. Trzy pokoje z możliwością powrotu do pierwotnego u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
61.44 m2
1960
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15721984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24610671 15721984 Prezentujemy dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 120mkw położony w niewielkiej miejscowości Gogolice (gmina Trzcińsko Zdrój, powiat Gryfiński). Nieruchomość została gruntownie wyremontowana w latach 2015-2019, włącznie z wymianą podmurówki, ociep...

Gogolice (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

640 000 PLN (5 333 zł/m2)

6
2
120 m2
1930
15896512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981528 15896512 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. około 43 m2, na III piętrze kamienicy w Centrum, w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z oknami skierowanymi na ulicę- kuchnia z jadalnią i oknami skierowanymi na ulicę- łazienka z WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
42.4 m2
1950
15598670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22148960 15598670 Marzysz o budowie luksusowego hotelu lub obiektu apartamentowego w nadmorskiej perle Polski? Szukasz idealnej lokalizacji, która zagwarantuje sukces Twojej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Działka niezabudowana, płaskaPum 8535 - 169 poko...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

26 000 000 PLN

-
-
10000 m2
-
14723312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 171466 14723312 Neoklasycystyczny pałac z połowy XIX wieku. Na terenie nieruchomości znajduje się jeszcze ponad 400m budynek oraz interesująca architektonicznie 100m ptaszarniaNieruchomości otacza park z alejami dojazdowymi z połowy XIX wieku w którym dominują kaszt...

Stradzewo (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 980 000 PLN (943 zł/m2)

12
-
2100 m2
1850
15771261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25575029 15771261 Marzysz o budowie luksusowego hotelu lub obiektu apartamentowego w nadmorskiej perle Polski? Szukasz idealnej lokalizacji, która zagwarantuje sukces Twojej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Działka niezabudowana, płaskaPum 8535 - 169 poko...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

29 000 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15894928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27951996 15894928 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 69 m2 blisko lasu.Przepiękne widoki zapewnia balkon. Mieszkanie jasne z oknami na dwie strony świata.Lokal usytuowany na trzecim piętrze z czterech w ocieplonym budynku z 1991 r.Ni...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

399 000 PLN (5 758 zł/m2)

3
1
69.3 m2
1991
15889151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845608 15889151 Działka o powierzchni 570m2 w odległości około 400 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego.Wydane warunki zabudowy na budowę budynków rekreacji indywidualnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną;- wielkość powierzchni zabudowy do 13,23% pow...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

370 500 PLN

-
-
570 m2
-
15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007