• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 182

15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15639430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23041923 15639430 Na sprzedaż działka o powierzchni 1825 m², położona w miejscowości Zieleniewo, tuż za granicą administracyjną Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie).Działka położona 3,5 km od centrum Kołobrzegu oraz 3 km od morza. Dojazd do działki drogą osiedlową z k...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN

-
-
1825 m2
-
15394806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17582935 15394806 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwu pokojowe położone w spokojnej lokalizacji a zarazem blisko do centrum, zaledwie 200m do plaży oraz 50m do Wolińskiego Parku Narodowego. Nie szukaj dalej! oferta na wyłączność. Do mieszkania przynależna działk...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

890 000 PLN (15 451 zł/m2)

2
1
57.6 m2
1930
15896814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988429 15896814 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Szczecina charakteryzującej się dużym ruchem pieszych. Nieruchomość o przeznaczeniu handlowo- usługowym położona na parterze budynku mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (9 650 zł/m2)

1
-
51.71 m2
2007
15890126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27871855 15890126 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 50 tys. (zakup nieobligatoryjny).Mieszkani...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

768 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
58.18 m2
2026
15883545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675234 15883545 Domek całoroczny o pow. ok 70 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 443 m2, położonej Na Wyspie Puckiej. Działka zabudowana domem piętrowym o powierzchni ok. 70 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchennym i łazienka.Na górę prowadzą sc...

Szczecin (Międzyodrze-wyspa pucka) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (5 986 zł/m2)

2
1
70 m2
2026
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15883253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674804 15883253 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Wołczkowie Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wołczkowa Działka:Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 705 m² – fron...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

985 000 PLN (8 419 zł/m2)

4
1
117 m2
2026
15883114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673517 15883114 Specjalna oferta cenowa, na pierwsze lokale ! Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+18...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (10 427 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15882969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673417 15882969 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2026
15882932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673344 15882932 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Wyodrębniona osobna Księga Wieczysta na grunt...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

945 000 PLN (7 269 zł/m2)

6
2
130 m2
2026
15882877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673197 15882877 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, położone na 2. piętrze przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 10 lat temu – wszystkie instalacje zostały wymienione. Na podłodze des...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 948 zł/m2)

3
1
59.21 m2
1936