• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 19

15750247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119659 15750247 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – na Gumieńcach. Parametry nieruchomości: ✔ Powierzchnia całkowita: 270 m² ✔ Powierzchnia u...

Szczecin (Gumieńce), Żytnia

1 250 000 PLN (4 630 zł/m2)

4
1
270 m2
1998
15718242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24548570 15718242 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Gumieńcach przy ul. Tynieckiej. Każdy z domów stanowi odrębną nieruchomość z własną Księgą Wieczystą, niezależnym wjazdem oraz przynależną działką o powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (6 517 zł/m2)

6
2
230 m2
2025
15819126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671105 15819126 Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina - Gumieńce. Dom o powierzchni użytkowej 100 m² został wybudowany w 2009 roku i jest w pełn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 299 000 PLN (10 825 zł/m2)

4
2
120 m2
2009
15506848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20090306 15506848 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. - DOPUSZCZAMY w częściowym ROZLICZENIU przyjęcie nieruchomości (dom, mieszkanie, działka budowlana lub rekreacyjna) Dom może być ciekawą ofertą przez wzgląd na lokal...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (3 746 zł/m2)

12
-
307 m2
1990
15828124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590994 15828124 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny.Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony w idealnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem na stworzenie mini...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

7
2
196 m2
1968
15814788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626816 15814788 Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 139m², 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach.Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz garaż z automatyczną bra...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2025
14581312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 144609 14581312 Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 76,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 97,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej . W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Na parterze przewidziano:...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

745 000 PLN (9 698 zł/m2)

4
-
76.82 m2
2022