• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15885203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27719692 15885203 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący z pięknym tarasem i dodatkowym mieszkaniem w przyziemiu położony w dzielnicy Bukowo. Znakomita lokalizacja: spokojna i zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum Szczecina i do Polic. W p...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (4 997 zł/m2)

5
3
300 m2
1935
15634878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22927512 15634878 Wyjątkowy dom parterowy o charakterze rezydencjonalnym przystosowany dla dwóch rodzin i do prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak: praktyka lekarska, kancelaria prawna, biuro księgowe itp. Miejsce idealne do spokojnego życia jak i do prowad...

Płoty (Zachodniopomorskie, gm. Płoty)

1 999 000 PLN (5 862 zł/m2)

8
3
341 m2
2015
15561877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21365911 15561877 Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic. Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności gospodarczej i do wygodne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (3 813 zł/m2)

5
2
380 m2
1989
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15888460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814329 15888460 Szukasz azylu, który łączy prestiż, ekologiczną technologię przyszłości i bliskość natury?Prezentujemy wyjątkową ofertę – w pełni wykończony, urządzony i gotowy do zamieszkania dom na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To zamknięte osiedle składające si...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 000 000 PLN (11 942 zł/m2)

4
-
167.47 m2
2023
15888459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814328 15888459 Szukasz absolutnego unikatu? Posiadłości, która definiuje pojęcie luksusu i prywatności na nowo?Prezentujemy spektakularną nieruchomość na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To jedyny pozostały w ofercie dom położony bezpośrednio w pierwszej linii brze...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 990 000 PLN (17 874 zł/m2)

4
-
167.28 m2
2023
15658556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438851 15658556 Szukasz azylu, który łączy prestiż, ekologiczną technologię przyszłości i bliskość natury?Prezentujemy wyjątkową ofertę – w pełni wykończony, urządzony i wyposażony dom pokazowy na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To enklawa zaledwie 16 ekskluzywnych ...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15885035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716101 15885035 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 7 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P7 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27715607 15885020 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 4 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P4 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27715280 15885012 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 2 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie za 649 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P2 za 30 000 zł netto + VAT!Dom całoroczny prem...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15658592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438853 15658592 Szukasz luksusowego domu całorocznego, który oferuje przestrzeń niespotykaną w nadmorskich kurortach?Odkryj wyjątkowy dom na kameralnym osiedlu w Kołczewie. Podczas gdy większość nowoczesnych domów w tej lokalizacji budowana jest na miniaturowych dzi...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-