• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15806308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26336723 15806308 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż duży, w pełni wyposażony, klimatyczny dom po remoncie z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora Szmaragdowego, z zaaranżowanym tarasem, ogrodem i garażem na 2 samochody.Sercem ...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

6
3
400 m2
1990
15796008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26110084 15796008 Lokalizacja: BierzwnikPowierzchnia działki: ok. 3000 m² (całość, z czego ok. 1500 m2 jest wydzierżawione)Możliwość zakupu całości lub poszczególnych budynków osobno!Szukasz domu dla dużej rodziny? A może pomysłu na biznes i życie w jednym miejscu?Na ...

Bierzwnik (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

1 499 000 PLN (7 495 zł/m2)

4
-
200 m2
1990
15794704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26078173 15794704 Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce do życia i wypoczynku, z gotowym rozwiązaniem energooszczędnym w cenie!D...

Bierzwnik (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

699 000 PLN (2 678 zł/m2)

8
-
261 m2
2014
15882811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673410 15882811 Jęczydół zaledwie 2 km od Kobylanki! OFERTA SPECJALNA OGRANICZONA CZASOWO ! Na sprzedaż Nowoczesny Bliźniak Premium 137 m2 powierzchni całkowitej ( 126 m2 powierzchni użytkowej) Duża działka 678 m2 Garaż w bryle budynku. Las i jezioro w pobliżu. Sta...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
2
137 m2
2025
15824450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621704 15824450 Marzenie niejednego mieszkańca Szczecina- wolnostojący dom w centrum Pogodna położony w cichej uliczce.Bryła domu idealna na stworzenie nowoczesnego budynku z wszelkimi niezbędnymi wygodami takimi jak dwa garaże oraz podpiwniczenie.Na powierzchnię uż...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 389 000 PLN (13 513 zł/m2)

4
2
102.79 m2
1969
15896294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27976178 15896294 Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej zabudowanej domkiem letniskowym położonej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego (ROD) Górki Ustowskie. Nieruchomość:Domek o powierzchni ok. 20 m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym,- odd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

45 700 PLN (2 285 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15895038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27956148 15895038 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m², wykończony w standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w malowniczym Charzynie, zaledwie 10 minut drogi od centrum renomowanego nadmorskiego uzdrowiska Kołobrzeg. Do...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15883507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675184 15883507 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tanowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortu życia blisko natury.Budynek z 2009 roku, o powierzchni użytkowej 200 m2 (powierz...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 900 000 PLN (4 734 zł/m2)

6
3
401.31 m2
2009
15896257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27974611 15896257 Dom z duszą na szczecińskim Pogodnie Topowa lokalizacja i ogromny potencjał!Na sprzedaż przedstawiam dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina. Pogodno - miejsce, które od lat zachwyca spokojem, zieleni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 680 000 PLN (8 077 zł/m2)

5
1
208 m2
1992
15866984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27333081 15866984 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
1
113.19 m2
2026
15597736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22121977 15597736 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15890552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879355 15890552 Na sprzedaż zmodernizowany dom jednorodzinny w rustykalnym stylu. Dom znajduje się w spokojnej miejscowości Bismark, zaledwie 4km od polskiej granicy w Lubieszynie. Otacza go rezerwat przyrody, co gwarantuje ciszę, spokój i wspaniałe widoki. Z tego w...

Lubieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (5 993 zł/m2)

4
1
140 m2
1961