• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15520162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381784 15520162 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Silnowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

240 665 PLN (1 615 zł/m2)

6
-
149 m2
-
15449736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18815666 15449736 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Będargowo (Zachodniopomorskie, gm. Pełczyce)

163 560 PLN (1 924 zł/m2)

3
-
85 m2
-
15882747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673269 15882747 Na sprzedaż komfortowy budynek mieszkalny dwulokalowy z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury, a jednocześnie dobrą ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 350 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
2
156.69 m2
2017
15807117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26362027 15807117 WIOSENNA PRZECENA - CENA SPADŁA o 140 000 zł. Na sprzedaż budynek mieszkalny z lat 90, zlokalizowany w Łobzie, na w pełni ukształtowanym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, gdzie od lat panuje spokój, porządek i sąsiedzka zabudowa – bez chaos...

Łobez (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

450 000 PLN (1 100 zł/m2)

5
-
409.2 m2
1990
15885746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27740375 15885746  Oferta obejmuje 24 domków jednorodzinnych na osiedlu zamkniętym z bramą wjazdową.Wszystkie domy zostały zaprojektowane w jednym, spójnym stylu, co nadaje osiedlu wyjątkowy urok:jasnoszara elewacja oraz dachy pokryte antracytową dachówką ceramiczn...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

625 000 PLN (5 482 zł/m2)

5
2
114 m2
2025
15806215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26329313 15806215 Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, funkcjonalność, wysokiej klasy sprzęty kuchenne, jeszcze pachnące nowo...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

4 800 000 PLN (13 714 zł/m2)

9
4
350 m2
2009
15748060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25105236 15748060 Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dojaz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

618 760 PLN (6 975 zł/m2)

4
-
88.71 m2
2025
15619636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22592259 15619636 Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 90 m², położone w domu w zabudowie bliźniaczej, z przynależną działką o powierzchni 500 m². Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej i spokojnej okolicy – idealnej dla rodzin z dziećmi,...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
90 m2
2025
15716010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24504349 15716010 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – Zieleniewo, 148,21 m², garaż, ogród, blisko jeziora Miedwie Zieleniewo 148,21 m² Garaż Ogród Stan deweloperski 300 m od jeziora MiedwieNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytk...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
-
133 m2
2026