• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15711207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24394430 15711207 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej wsi sołeckiej, otoczonej jeziorami, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jednego z nich. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających ciszy i spokoju, jak i inwestorów planujących ...

Objezierze (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

3
1
120 m2
1937
15883331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674882 15883331 Szukasz bazy pod wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż połowa bliźniaka do generalnego remontu, powierzchnia użytkowa 110 m2, Budynek jest położony w spokojnej miejscowośc...

Witkowo Pierwsze (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

320 000 PLN (2 909 zł/m2)

7
1
110 m2
1968
15746795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 25087483 15746795 Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3000 m² zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Choszczno, z bezpośrednim dostępem do jeziora, własnym pomostem wędkarskim oraz kąpielowym zejściem do wody. Na działce znajduje się całoroczny domek...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

930 000 PLN (16 909 zł/m2)

3
1
55 m2
1988
15728524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24744983 15728524 Na sprzedaż klimatyczny domek rekreacyjny z możliwością użytkowania całorocznego, położony w malowniczym Ińsku – blisko od linii brzegowej jeziora Ińsko!Szczegóły nieruchomości: Rok budowy: 1983 Powierzchnia użytkowa domku: 54 m² Powierzchnia dzia...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

650 000 PLN (10 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15712242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24418515 15712242 Lokalizacja: Zieleniewo, zaledwie 7 km od centrum Stargardu, ok. 500 m od jeziora MiedwiePowierzchnia użytkowa: 101 m²Powierzchnia działki: 400 m²Rodzaj zabudowy: Dom wolnostojący, jednorodzinnyStan deweloperski – do własnej aranżacji Dom jest ociepl...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

780 000 PLN (7 723 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15384502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17343850 15384502 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej okolicy, zaledwie 6 minut jazdy od centrum Stargardu. Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1090 m², z dodatkowym, nieogrodzonym terenem idealnym pod działalność gospodarczą lu...

Golczewo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 300 000 PLN (5 388 zł/m2)

5
1
241.29 m2
2014
15384504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17343849 15384504 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu o powierzchni użytkowej 139,4 m², położonego na dużej działce o powierzchni 2607 m², w spokojnej i malowniczej okolicy z szybkim dojazdem do Choszczna.Dom gotowy do zamieszkania – wykońc...

Gleźno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
2
150 m2
2021
15488508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19698192 15488508 Na sprzedaż dom w miejscowości Warnice na trasie Stargard - Pyrzyce, woj Zachodniopomorskie.Dom w zabudowie parterowej o powierzchni 120 m2 jest usytuowany na działce o powierzchni 749 m2 w cichej i spokojnej okolicy.Budynek pokryty dachówką jest wyb...

Warnice (Zachodniopomorskie, gm. Warnice)

820 000 PLN (6 833 zł/m2)

4
1
120 m2
2009
15384509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17343852 15384509 Dom z potencjałem na dużej działce z dostępem do prywatnego jeziora – okolice MyśliborzaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi w gminie Myślibórz, powiat myśliborski. Dom z lat 30. XX wieku (ok. 1935 r.), usytuowany...

Sulimierz (Zachodniopomorskie, gm. Myślibórz)

330 000 PLN (2 750 zł/m2)

3
1
120 m2
1935
15745292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25054996 15745292 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.W skład domu wchodzą :PARTER - salon z aneksem kuchenny, - łazienka z toaletą, - korytarz, - schowek pod schodami,PIĘTRO - 2 sypialnie, jedna z garderobą, ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (10 510 zł/m2)

4
2
85.16 m2
2023
15894132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27926557 15894132 Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy wolnostojący, położony w malowniczej, rekreacyjnej miejscowości Dominikowo, zaledwie około 250 metrów od jeziora. Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej, spokojnej uliczce, co gwarantuje prywatność oraz komf...

Dominikowo (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

750 000 PLN (3 125 zł/m2)

3
1
240 m2
2004
14711662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2994974 14711662 Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość inwestycyjną w zachodniopomorskim , gm. Krzęcin . 21 ha gruntów z pałacem i parkiem Zachowany układ pierwotny dworu. Park z pałacem : 6 ha Folwark : 5 ha m2 inwestycyjnego gruntu z możliwoś...

Przybysław (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

2 900 000 PLN (4 833 zł/m2)

12
-
600 m2
1850