• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15750204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118560 15750204 Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum Kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza.Podstawowe informacje:- działka 388 m2- Dom wolnostojący z garażem- projekt Dana 2 extradom- budowa 2025 roku, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
-
137 m2
2025
15843732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813385 15843732 Rezydencja z prywatnym parkiem 7000 m², 8 min od Kołobrzegu 320 m² + niezależne mieszkanie taras 350 m² PV sauna oranżeriaSą domy „do mieszkania”… i są posiadłości, które dają oddech. Tutaj budzisz się w ciszy podmiejskiej zieleni, a po kilku mi...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

4 099 000 PLN (12 809 zł/m2)

8
2
320 m2
2006
15779136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25765687 15779136 Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej – boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu kilku minut są sklepy, szkoła, przedszkole, apteka i przystanki komunikacji miejski...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 650 000 PLN (7 333 zł/m2)

9
3
225 m2
1998
15859320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27167231 15859320 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, prywatności i bliskości na...

Płocie (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

2 717 440 PLN (9 671 zł/m2)

5
2
281 m2
2015
15815377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26610401 15815377 Dom nad jeziorem Pile przestrzeń, cisza i widok, który koiWyjątkowy dom o powierzchni 155 m², położony na dużej, zagospodarowanej działce 2503 m², zaledwie 100 metrów od jeziora Pile. To miejsce stworzone dla osób, które szukają harmonii, prywatnośc...

Piława (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

789 000 PLN (5 123 zł/m2)

5
2
154 m2
1997
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15764494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25451434 15764494 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej rodziny, a także świetna inwestycja pod wynajem lub podział na niezależne lokale.Kluczowe Atu...

Kołobrzeg (Radzikowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 399 000 PLN (5 596 zł/m2)

7
3
250 m2
2006
15259201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14057540 15259201 Zachodniopomorskie, Bezrzecze, Szafirowa, dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem w zabudowie bliźniaczej i garażami: wewnętrznym i garażem przy u...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (3 462 zł/m2)

8
2
286 m2
1995
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15758184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25314231 15758184 Dom Grzędzice 71m2 Ogród Gotowy pod klucz!Szukasz nowego domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu? Na sprzedaż bezczynszowy segment o powierzchni 71 m² z działką 250 m² przy ul. Radości w Grzędzicach. To idealne połączenie nowoczesnej ...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

549 000 PLN (7 130 zł/m2)

4
-
77 m2
2025