• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 142

15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15758184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25314231 15758184 Dom Grzędzice 71m2 Ogród Gotowy pod klucz!Szukasz nowego domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu? Na sprzedaż bezczynszowy segment o powierzchni 71 m² z działką 250 m² przy ul. Radości w Grzędzicach. To idealne połączenie nowoczesnej ...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

549 000 PLN (7 130 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15883570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675261 15883570 NOWOCZESNY DOM POD KLUCZ PRZY JEZIORZE MIEDWIE – SKALINSzukasz gotowego domu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Marzysz o porannej kawie w sąsiedztwie lasu i spacerach nad jeziorem Miedwie? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż nowoczesny do...

Skalin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

750 000 PLN (8 721 zł/m2)

4
-
86 m2
2023
15893396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910351 15893396 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km. W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejs...

Lubicz (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

595 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
-
88.3 m2
2021
15889059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27842216 15889059 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy p...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
15890035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27867583 15890035 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA NAD MORZEM MRZEŻYNOGŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- DOSKONAŁA LOKALIZACJA KILKA MINUT SPACEREM OD PLAŻY- GOTOWY OBIEKT PENSJONATOWY Z 18 POKOJAMI- 19 ŁAZIENEK FUNKCJONALNY UKŁAD POD WYNAJEM- 4 KONDYGNACJE ORAZ OK. 45...

Mrzeżyno (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

2 500 000 PLN (5 507 zł/m2)

12
19
454 m2
1978
15889780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861261 15889780 Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO na os. Helenów, gm. Goleniów.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Ch...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

799 000 PLN (8 030 zł/m2)

4
1
99.5 m2
2026
15491413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19758712 15491413 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy powstają na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Bliskość lasu, możliwość odbywania długich spacerów i obcowania bezpośrednio z naturą to codzienna atrakc...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

900 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15478716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19469811 15478716 Nowa inwestycja dwóch bliźniaków położona w Grzepnicy 6km oddalona od centrum Dobrej. Inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych o powierzchni 105 m 2 i ogródkach od 214m do 280m. Domy oddane w stanie deweloperskim. CO i CW pompy ciepła. Do każdeg...

Grzepnica (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

759 000 PLN (7 202 zł/m2)

5
2
105.39 m2
2024
15882967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673413 15882967 Nowoczesny dom w sercu Dobrej – funkcjonalne 83 m² gotowe pod koniec roku!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne połączenie przemyślanej architektury, wysokiego standardu i doskonałej lo...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

4
2
83 m2
2026
15372998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17064234 15372998 Do sprzedania nietuzinkowa rezydencja położona na dwu hektarowej działce otoczonej otuliną prywatnego lasu. Nieruchomość wybudowana w formie dworku z prywatnym basenem jeziorkiem oraz domkiem dla gości. Całość domu wybudowana w 2001 roku z bloczków f...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 500 000 PLN (4 563 zł/m2)

5
3
767 m2
2001
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001