• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15726286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24695457 15726286 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie - funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnice. Nie przegap tej okazji. JUŻ DZISIAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATRAKCYJNEGO, ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

529 000 PLN (7 872 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1939
15894359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941042 15894359 Dom znajduje się 7 km od Świdwina.Od drogi 400 m .Jest przystanek autobusowy.Obok las. Dom 110 m . Działka duża, perspektywna.Na działce istnieje możliwość wybudowania domu do 70 m. Ogrodzona siatką , zagospodarowana -budynek gospodarczy, garaż,...

Kunowo (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

385 000 PLN (3 500 zł/m2)

8
-
110 m2
1930
15606998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22352534 15606998 Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY !Do Pogorzelicy oddalone o jedynie niecały kilometr prowadzi chodnik bezpośrednio do centrum Pogorzeli...

Konarzewo (Zachodniopomorskie, gm. Karnice)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15883696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675415 15883696 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalnoś...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 490 000 PLN (2 483 zł/m2)

4
-
600 m2
2011
15883505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675179 15883505 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – świetna lokalizacja, ogród od południa BezrzeczeNa sprzedaż nowa połówka bliźniaka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji- na Bezrzeczu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 397 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
127 m2
2026
15856635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27097383 15856635 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – świetna lokalizacja, ogród od południa BezrzeczeNa sprzedaż nowa połówka bliźniaka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji- na Bezrzeczu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 397 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
127 m2
2026
15857411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27121928 15857411 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalnoś...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 490 000 PLN (2 483 zł/m2)

4
-
600 m2
2011
15562663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380749 15562663 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce, o łącznym metrażu około 4300 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku z proje...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 000 PLN (13 706 zł/m2)

4
1
182.4 m2
2008
15882902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673271 15882902 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2.Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze łączącej Szczecińskie dzielnice - Osów, Pogodno, Głębok...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 000 000 PLN (6 061 zł/m2)

5
-
165 m2
1973
15711509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402782 15711509 Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie na narzędzia ogrodowe i rowery, nad garażem pomieszczenie stry...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
300 m2
-
15883088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673672 15883088 Szukasz domu na wsi? Mam idealną ofertę - TYLKO 200 TYSIĘCY za połowę bliźniaka o powierzchni 103 m2 i działki 835 m2!!!Spokojna wieś 7km od Dolic woj. zachodniopomorskie.Na parterze znajdują się: * salon 18m2* sypialnia 8,18 m2* pomieszczenie 5,6 ...

Dolice (Zachodniopomorskie, gm. Dolice)

200 000 PLN (1 942 zł/m2)

4
1
103 m2
1900