• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 144

15893489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27912275 15893489 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch, na górce. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.Dom o funkcjonal...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 099 000 PLN (5 294 zł/m2)

5
2
207.6 m2
1987
15781340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25826631 15781340  WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ – RYSZEWKO, GM. PYRZYCE Idealna dla rodziny, inwestora lub pod działalność agroturystyczną!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Ryszewko – w samym sercu Pomorza Zachodniego. T...

Ryszewko (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 499 000 PLN (4 684 zł/m2)

7
3
320 m2
1970
15893439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27911247 15893439 Nowoczesny bliźniak z ogrodem 102,84 m² Police 760 000 złNa sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102,84 m², położona w spokojnej i zielonej części Polic. To idealna propozycja dla osób szukających kom...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 390 zł/m2)

4
2
102.84 m2
2026
15782367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841425 15782367 Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji Szczecin‑Bezrzecze – Twój nowy adres komfortu i spokoju!Marzysz o przestronnym, eleganckim domu, w którym połączono nowoczesne technologie z naturalnym pięknem? Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 650 000 PLN (10 232 zł/m2)

6
2
259 m2
2008
15802667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26270133 15802667 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu , znajdującego się w malowniczej miejscowości Brzózki, położonego na przestronnej zagospodarowanej działce o powierzchni 812m2.Powierzchnia nieruchomości wynosi 158 m2 i składają się na n...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 050 000 PLN (6 646 zł/m2)

5
2
158 m2
2009
15595093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22069695 15595093 Na sprzedaż: Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu – Szczecingm. Dobrapowiat Police.Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Oto oferta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja:Dom położony jest w prestiżowej i spokojnej...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (10 385 zł/m2)

5
3
182 m2
2016
15883040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673573 15883040 Opis:Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Pow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
1
78.01 m2
2020
15893397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910348 15893397 Wyjątkowa oferta, dom wolnostojący w cenie mieszkania, mały ale własny :)Oferujemy na sprzedaż nowy dom murowany z 2024 r. Budynek o funkcji mieszkalnej można się w nim zameldować. Przedmiotowy dom znajduje się w miejscowości Czepino, w spokojnej ok...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

330 000 PLN (10 707 zł/m2)

1
1
30.82 m2
2024
15893399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910352 15893399 Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie.Dobry i szybki dojazd do Centrum Gryfina, w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna....

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (9 555 zł/m2)

5
2
93.67 m2
2021
15086676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9364520 15086676 Dom z 1914 roku , dawne gospodarstwo z zabudowaniami zamknięte w czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem . Front stanowi budynek mieszkalny, jeden bok to mur o wysokości 4 m, drugi bok to ściana muru oddzielającego sąsiedni budynek.Czworobok zamyka bu...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

270 000 PLN (3 000 zł/m2)

4
-
90 m2
1914
15893370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27909716 15893370 Oferujemy na sprzedaż piękny i klimatyczny dom z duszą położony w miejscowości Dębogóra oddalonej od Gryfina około 12 km, odległość do Szczecina około 30 km, do granicy państwa około 30 km. Oferowany budynek to dom wolnostojący z początku XX wieku , ...

Dębogóra (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

630 000 PLN (4 449 zł/m2)

3
1
141.59 m2
1920
15883463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675204 15883463 Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z solidnych i dobrych materiałów co czyni ją bezpieczną na lata.Właściciele ...

Jedlice (Zachodniopomorskie, gm. Lipiany)

1 800 000 PLN (11 538 zł/m2)

6
2
156 m2
2009