• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15883609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675328 15883609 To miejsce:do mieszkania i zarabiania jednocześnie,do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem,do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatnie, na wynajem, pod działalność. Nieruchomość o powierzchni ok. 212 m2 sk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

850 000 PLN (4 009 zł/m2)

4
2
212 m2
1999
15882784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673356 15882784 Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmors...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 200 000 PLN (30 564 zł/m2)

3
2
71.98 m2
1945
15845827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870167 15845827 Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmors...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 200 000 PLN (30 564 zł/m2)

3
2
71.98 m2
1945
15793793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26048532 15793793 Wyjątkowa nieruchomość w Kowalkach koło Tychowa.Na sprzedaż oferuję pół domu o powierzchni ok. 100 m2 na dużej działce z własnym stawem.Na parterze domu znajdziemy 3 pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Na wyremontowanym poddaszu mamy do dyspozycji dużą ot...

Kowalki (Zachodniopomorskie, gm. Tychowo)

595 000 PLN (4 958 zł/m2)

3
1
120 m2
1937
15883038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673570 15883038 Oferujemy do sprzedania wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1930 roku zlokalizowany w Trzeszczynie położonym 3km do Polic, po kapitalnym remoncie z zewnątrz jak wewnątrz.To idealna propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, osób chcących mieszka...

Trzeszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 230 000 PLN (7 029 zł/m2)

6
-
175 m2
1930
15881505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27634845 15881505 REZERWACJANa sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 491 m, co zapewnia więcej przestr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

813 000 PLN (5 531 zł/m2)

5
1
147 m2
1984
15883037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673568 15883037 Elegancki dom w zabudowie szeregowej Mierzyn gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie. Nieruchomość wybudowana w 1995 roku, gruntownie wyremontowana w 2016 roku...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
2
120 m2
1995
15883249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27674799 15883249 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! GOTOWIEC INWESTYCYJNY lub WYGODNY DOM DLA RODZINY!!! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana domem w zabudowie szeregowej, położona w idealnej lokalizacji nadmorskiego kurortu - w Mielnie...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

935 000 PLN (4 246 zł/m2)

10
10
220.2 m2
2007
15872515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem — nowoczesny bliźniak 59/2 27495930 15872515 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15883557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675248 15883557 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi. Działka o powierzchni 760 m2.Rok budowy 2007.Materiał bu...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007