• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi. Działka o powierzchni 760 m2.Rok budowy 2007.Materiał bu...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15891354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27895098 15891354 W ofercie sprzedaży naprawdę wyjątkowe miejsce. Kameralne i urokliwe siedlisko w Rekowie, w gminie Kamień Pomorski, w powiecie kamieńskim, Województwo zachodniopomorskie. Przez tę osadę, położoną w północno-zachodniej Polsce, przebiega droga wojewódz...

Rekowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

1
1
64 m2
2024
15510757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20137730 15510757 Prezentuję Państwu wyjątkowy dom o powierzchni około135 m2 położony w malowniczej miejscowości Stare Wierzchowo. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, który z...

Stare Wierzchowo (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

819 000 PLN (4 818 zł/m2)

4
1
170 m2
1980
15893694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27916468 15893694 Na sprzedaż nowa inwestycja dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowanych w miejscowości Przęsocin.To zaledwie 5 minut do Polic i 15 min. do Centrum Szczecina. Autobus miejski bezpośredni w pobliżu nieruchomości.Przęsocin to miejscowoś...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

875 000 PLN (8 505 zł/m2)

5
2
102.88 m2
2026
15883462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675202 15883462 Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej JakościOferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla świadomych klientów, którzy szukają ciszy i kontaktu z natur...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (11 497 zł/m2)

6
3
217.44 m2
2022
15893596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915077 15893596 Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, nowoczesna architektura, bardzo funk...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (9 713 zł/m2)

4
-
80.2 m2
2026
15253786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13899707 15253786 Wynagrodzenie Kupującego pokrywa Sprzedający!Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątk...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15762985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25416536 15762985 Oto luksusowa oferta nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na sprzedaż wyjątkowy zestaw dwóch domów położonych na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce w malowniczej miejscowości Rurzyca . To idealn...

Rurzyca (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 569 000 PLN (7 457 zł/m2)

4
-
210.4 m2
2018
15883015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673242 15883015 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości 30km od Goleniowa. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, ciszę ora...

Czarnogłowy (Zachodniopomorskie, gm. Przybiernów)

599 000 PLN (7 047 zł/m2)

2
1
85 m2
1930
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15869993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27414863 15869993 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji Świnoujścia?Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Legionów – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta. ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 890 000 PLN (13 796 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15893489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27912275 15893489 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch, na górce. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.Dom o funkcjonal...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 099 000 PLN (5 294 zł/m2)

5
2
207.6 m2
1987