• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 058

14925788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4850860 14925788 Działki rolne w Kędrzynie położone przy drodze publicznej w bardzo dobrej cenie! Oferuję na sprzedaż dwie duże działki rolne położone obok siebie o powierzchni łącznej 5.945 m.kw w Kędrzynie, sprzedawane razem.Ziemia na ich terenie jest klasy IIIB (...

Kędrzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

119 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
5945 m2
-
14508818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 137050 14508818 Działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku blisko Kołobrzegu. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim.Działka, znajduje się w cichej i spok...

Stary Borek (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
3223 m2
-
15156857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170673 15156857 Działka rolna w Rogozinie, położona jedynie 6 km od morza ! Na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległości od działki ok. 120 m w drodze dojaz...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

99 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
916 m2
-
15156858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11170668 15156858 Działka rolna z możliwością zabudowy mieszkalnej i usług nieuciążliwych jedynie 6 km od morza! Na sprzedaż działka o powierzchni 1.585 m2 w Rogozinie w pobliżu Pogorzelicy, położonej nad morzem.Posiada dostęp do drogi gminnej. W niedalekiej odległośc...

Rogozina (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

219 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1585 m2
-
15074619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 8952431 15074619 Działka idealna pod agroturystykę, wynajem domków i pokoi gościnnych blisko Mrzeżyna i Pogorzelicy. Duża działka rolna o pow. 5,06 ha położona w okolicy, w której w większości prowadzona jest agroturystyka oraz wynajem pokoi gościnnych i domków letni...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

658 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
50600 m2
-
15869156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402664 15869156 Oferuję Teren inwestycyjny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o powierzchni 1,8675 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski, 1,5 km od Morza Bałtyckiego!Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje si...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 000 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
18675 m2
-
15797292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140147 15797292 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 106 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Ni...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

751 500 PLN (242 zł/m2)

-
-
3106 m2
-
15797303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140144 15797303 Działka w drugiej linia brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

344 700 PLN (388 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15797300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140142 15797300 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień PomorskiOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nie...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

729 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15797297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140140 15797297 Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w czwartej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (336 zł/m2)

-
-
870 m2
-
15797302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140136 15797302 Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 767 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w c...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

257 400 PLN (336 zł/m2)

-
-
767 m2
-
15797295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140148 15797295 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 948 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nier...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

401 400 PLN (423 zł/m2)

-
-
948 m2
-