• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 71

15872682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499549 15872682 Oferta dodana za pomocą ADDOMOferuję kawalerkę 36,87 m², składającą się z dwóch pokoi, w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia, przy ulicy Jacka Malczewskiego 511. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym niskim budynku be...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

455 000 PLN (12 297 zł/m2)

2
-
37 m2
2004
15785681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25888908 15785681 Zapraszam do zakupu 2 kompleksowych pokoi na zamkniętym i bezpiecznym os. Platan w Świnoujściu.Na powierzchnię 49,2 m2 składają się : - hall z zabudową,- łazienka z kabiną prysznicową i WC, - salon z wyjściem na przestronny balkon typy loggia, - sypi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

689 000 PLN (14 004 zł/m2)

2
1
49.2 m2
2009
15690904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24007532 15690904 Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu.Nieruchomość:- 97 m2- 4 pokoje- 2 balkony z markizami elektrycznymi- budynek dwupiętrowy z 2020 roku- mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynk...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 695 000 PLN (17 474 zł/m2)

4
1
97 m2
2020
15817943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582305 15817943 Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych potrzeb. W okolicy liczne sklepy, swobodny dostęp do komunikacj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

880 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
64.3 m2
1906
15793521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26039837 15793521 Oferuję do sprzedaż lokal mieszkalny świeżo po remoncie, e o powierzchni 32,75 m2, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i kuchni. Wymienione zostały wszystkie instalacje wewnętrzne jak hydraulika czy elektryka. Wyremontowana został...

Świnoujście, Jana Matejki

359 000 PLN (10 962 zł/m2)

2
1
32.75 m2
1968
15821035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645352 15821035 Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal apartamentowy w cichej lokalizacji w Świnoujściudruga linia od morza, blisko promenady, w cichym zakątku ulicy Konopnickiej nowoczesny i zadbany, w pełni wyposażony w AGD, RTV, Meble, kuchnię i inne wszystko sprawn...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

449 000 PLN (20 549 zł/m2)

1
1
21.85 m2
2017
15799214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26182961 15799214 Szanowni Państwo, przedstawiam przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze przy ul. Kościuszki.Mieszkanie o powierzchni 45,83m2 składa się z;* przestronny salon z wyjściem na duży balkon;* sypialnia, * kuchnia wyposażona w sprzęt AGD;* ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

479 000 PLN (10 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1961
15329822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15980878 15329822 Świnoujście, ul. Krzywa, 500 m od granicy polsko-niemieckiej, w otoczeniu lasu. Powierzchnia lokalu mieszkalnego (bez uwzględnienia skosów) 83,55 m2, powierzchnia podłogi ok. 123 m2. Duże, trzypokojowe, rozkładowe, rodzinne mieszkanie z kuchnią, ła...

Świnoujście, Krzywa

650 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
83.55 m2
1998
15707012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311315 15707012 Na sprzedaż mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Świnoujścia, przy placu Słowiańskim. Nieruchomość, wcześniej funkcjonująca jako kawalerka, została przedzielona ścianką działową tworząc dodatkowy pokój wykorzystywany jako dodatkow...

Świnoujście, pl. Słowiański

389 000 PLN (12 488 zł/m2)

2
1
31.15 m2
1950
15394648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17580046 15394648 Apartament o pow.29,30m2 z dużym balkonem (4,87m2) położony na strzeżonym osiedlu w Świnoujściu przy ul.Zdrojowej. Świetna lokalizacja blisko promenady, hotelu Radisson Blu i Hiltona z basenami i aqua parkiem, ok.10 min spacerem nad plażę. Wokół apar...

Świnoujście, Zdrojowa

750 000 PLN (25 597 zł/m2)

1
1
29.3 m2
2012
15618883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22574624 15618883 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Świnoujściu w pobliżu Parku Zdrojowego na parterze 3-piętrowego zadbanego budynku z cegły.- obszerny, ustawny pokój od północy;- mniejszy pokój od południa;- oddzielna, duża widna kuchnia z zabudową meblow...

Świnoujście, Monte Cassino

493 000 PLN (10 100 zł/m2)

2
1
48.81 m2
1940
15811710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26441705 15811710 Ulica Zdrojowa to jedna z najbardziej cenionych części Świnoujścia – zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana. Zaledwie krótki spacer dzieli apartament od szerokiej, piaszczystej plaży, nadmorskiej promenady z restauracjami i kawiarn...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (20 648 zł/m2)

1
1
32.4 m2
2010