• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 45

15612905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22458172 15612905 Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 zł....

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

515 554 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
65.26 m2
2025
15886186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749889 15886186 Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,19 m2 składają się: - salon z wyjściem na słoneczny balkon, - sypialnia- kuchnia- łazienka- wc - przedpokójMieszkanie do odświeżenia, w pokojach na ścianach ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

339 000 PLN (8 035 zł/m2)

2
1
42.19 m2
1975
15883594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675100 15883594 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 120 m², zlokalizowane w Police przy ul. Bankowej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku.Lokal przeszedł całkowity remont, dzięki czemu jest ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

819 000 PLN (6 825 zł/m2)

4
1
120 m2
2005
15612835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22456127 15612835 Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 zł...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

435 302 PLN (8 354 zł/m2)

3
1
52.11 m2
2023
15612884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22457318 15612884 Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 48,41 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub naziemnego w cenie 18000 zł. Zestawienie powier...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

396 962 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
48.41 m2
2023
15796421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26119612 15796421 Mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku na spokojnym osiedlu. Na powierzchnię 66,90 m2 składają się: * salon* dwie sypialnie* kuchnia* łazienka, * wc* przedpokójMieszkanie bardzo zadbane, dobrze doświetlone i ciepłe.Na...

Police, Grzybowa

499 000 PLN (7 459 zł/m2)

3
1
66.9 m2
1985
15716647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24515436 15716647 Wyremontowane, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem na Mieszka I! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.Układ pomieszczeń:- przestronny ...

Police, Mieszka I

440 000 PLN (8 343 zł/m2)

3
1
52.74 m2
1980
15883672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675392 15883672 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m², położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej w Policach.Najważniejsze atuty:• Przemyślany układ przestrzeni – mieszkani...

Police, Rycerska

322 417 PLN (8 577 zł/m2)

1
1
37.59 m2
2024
15883225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673697 15883225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe 65 m² z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze kameralnego domu dwulokalowego. Lokal oferuje komfortowe warunki dla rodziny, a jednocześnie stanowi świetną propozycję inwestycyjną. Mieszkanie składa się...

Police, Grunwaldzka

525 343 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
65.26 m2
2026
15883100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673695 15883100 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego, ...

Police, Grunwaldzka

276 134 PLN (8 350 zł/m2)

1
1
33.07 m2
2026
15882978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673435 15882978 Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego lokalu pod wynajem. Układ mieszkania zosta...

Police, Grunwaldzka

267 033 PLN (8 350 zł/m2)

2
1
31.98 m2
2026
15882885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673221 15882885 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Na powierzchnię 65.63m2 składają się:-Salon- Sypialnia- Pokój- Kuchnia- Ła...

Police, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

429 000 PLN (6 537 zł/m2)

3
1
65.63 m2
1980