• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 45

15882824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673433 15882824 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o ma...

Police, Grunwaldzka

404 223 PLN (8 350 zł/m2)

3
1
48.41 m2
2026
15280002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14602222 15280002 Police, mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 33,07 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 zł....

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

271 174 PLN (8 200 zł/m2)

1
1
33.07 m2
2025
15726993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708700 15726993 Police, mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 38,32 m2 położone na II piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 26000 zł lub miejsca postojowego naziemnego w cenie 18000 z...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

314 224 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
38.32 m2
2025
15784793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25861668 15784793 Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon* sypialnia* kuchnia* łazienka* wc* przedpokój. Kuchnia w kształcie zbliżonym do kwadratu, po ge...

Police, 26 Kwietnia

399 000 PLN (7 363 zł/m2)

2
1
54.19 m2
1980
15882603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671250 15882603 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,81m2, położone na dziewiątym piętrze w 12-piętrowym wieżowcu w Policach.Budynek jest w pełni docieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek wypos...

Police, Ludwika Zamenhofa

419 000 PLN (6 671 zł/m2)

3
1
62.81 m2
1985
15791512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25993165 15791512 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym i łazienka z wc. Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku w...

Police, Józefa Piłsudskiego

314 604 PLN (8 100 zł/m2)

1
1
38.84 m2
2021
15828409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591535 15828409 NOWA NIŻSZA CENA !!Słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na park!Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 4. piętrze w czteropiętrowym, podwójnie ocieplonym budynku z cegły. Budyne...

Police, Grzybowa

480 000 PLN (7 175 zł/m2)

3
1
66.9 m2
1986
15818083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26598882 15818083 Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku z cicho...

Police, Wspólna

735 324 PLN (8 700 zł/m2)

4
1
84.52 m2
2025
15748064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105241 15748064 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Policach o pow. 45,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego, ocieplonego budynku 4-ro piętrowego.W jego skład wchodzą: - salon z wyjściem na balkon , sypialnia ,kuchnia w kwadracie, łazienka z wc i przedpokó...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

360 000 PLN (7 984 zł/m2)

2
-
45.09 m2
1975