• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 77

15884164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695917 15884164 Zapraszam do zakupu mieszkania -3 pokojowego, o powierzchni 62,3m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z balkonem z wyjściem od strony salonu.Mieszkanie składa się :* salon z wyjściem na balkon,* dwa przestronne pokoje. które mogą pe...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 705 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1988
15855899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077545 15855899 Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m² to propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia oraz możliwość wprowadzenia się bez koniec...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1989
15870750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438455 15870750 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,6 m², położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum Stargard. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę miejskiego życia z ciszą i prywatnością....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1973
15882646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671294 15882646 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchnia mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone ostatnie pię...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
57 m2
1973
15843672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26809229 15843672 23 pokoje 46,73 m² Starówka potencjał aranżacyjny StargardNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,73 m², położone na 4. piętrze zadbanego budynku na Stargardzkiej Starówce.Układ:2 niezależne pokoje (z możliwością wydzielenia 3. pokoju)oddzielna k...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
1
46 m2
1993
15882778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673343 15882778 Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu gotowe do zamieszkania os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o po...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (11 546 zł/m2)

3
1
51.88 m2
2024
15883542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675231 15883542 Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m² balkon nowe budownictwo ul. Pierwszej Brygady, Stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie pozwala cieszyć się wygodą życia w mieście? Ta oferta może być i...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

699 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
2
88.2 m2
2023
15831337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26691894 15831337 Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ogrody Łukasiewicza 76,6 m² Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na nowym, cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewicza w Stargardzie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

780 000 PLN (10 183 zł/m2)

4
1
76.6 m2
2025
15734578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24836152 15734578 54,61 m² 1 piętro kameralny, 2-piętrowy budynek gotowe do wprowadzeniaSzukasz mieszkania, do którego wejdziesz i od razu poczujesz: to jest moje miejsce?Tu nie ma remontów, kurzu i niekończących się decyzji.Jest za to spokój, światło i przestrzeń,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

355 000 PLN (6 574 zł/m2)

2
1
54 m2
1974
15870751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27438610 15870751 Przestronne i jasne mieszkanie w sercu Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle słoneczne mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w ścisłym centrum Stargardu. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w przestronnych wnętrzach....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

430 000 PLN (4 943 zł/m2)

1
-
87 m2
1985
15830041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26660340 15830041 2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 1 piętrze kameralnego, monitorowanego budynku z 2009 roku.Powierzchnia:mieszk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

2
1
54 m2
2009
15871467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470160 15871467 Funkcjonalne 3 pokoje na os. Chopina Potencjał i SpokójSzukasz bazy pod własną aranżację w doskonałym punkcie miasta? Prezentujemy mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Chopina. Lokal jest opróżniony i przygotowany do wejścia lub remontu według ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 742 zł/m2)

3
1
62 m2
1988