• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 77

15833697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26833181 15833697 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu.Mieszkanie jest dwustronne i niezwykle słoneczne poranki zaczynasz w naturalnym świetl...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

420 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15833699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846673 15833699 Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie położone w ścisłym centrum Stargardu gotowe do zamieszkania od zaraz, bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 90.Już od wejśc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15882611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671259 15882611 Mieszkanie o powierzchni 48,14 m², zlokalizowane w ocieplonym budynku na os. Tysiąclecia, w bardzo dobrym stanie technicznym, częściowo umeblowane i nie wymaga nakładów finansowych....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

369 000 PLN (7 665 zł/m2)

2
-
48.14 m2
1960
15885897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743631 15885897 Oferta bezpośrednia - bez podatku PCC!Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w Stargardzie. Do mieszkania przynależy taras 12,53 m² oraz miejsce postojow...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

450 000 PLN (7 383 zł/m2)

2
1
60.95 m2
2024
15883036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673567 15883036 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku z 2008 roku. Wnętrze jest ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

829 000 PLN (6 966 zł/m2)

4
1
119 m2
2008
15883424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675124 15883424 Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętroPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej, funkcjonalnej przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak...

Stargard (Os. lotnisko) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

275 000 PLN (8 626 zł/m2)

2
1
31.88 m2
1920
15882741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673249 15882741 Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie...Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw.>>DO REMONTU<<.wolne od zaraz!..ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: podwójn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
1
70 m2
1992
15798917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180447 15798917 Cena leci w dół. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziśNa sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia 3 pokojowy apartament z tarasem, położony na Starym Mieście w Stargardzie. Apartament o powierzchni 100,45m2Nieruchomość znajduje się na parte...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (7 757 zł/m2)

3
2
109.45 m2
2020
15883713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675431 15883713 Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Bez podatku PCC i prowizji! Rozkład mieszkania: Pokój z aneksem kuchennym...

Stargard, Heleny Żybułtowskiej

229 000 PLN (8 583 zł/m2)

1
1
26.68 m2
2025
15883687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675407 15883687 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
1
73.59 m2
2008
15470221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19278866 15470221 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard, Dworcowa

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15883327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674877 15883327 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard, Bułgarska

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976