• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 55

15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15882774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673336 15882774 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m² obejmuje również ok. 40 m² powierzchni przynależnej, która została zaadap...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

545 000 PLN (10 944 zł/m2)

4
2
49.8 m2
1995
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

869 000 PLN (13 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15745793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065372 15745793 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem.Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon o pow. 10 m2- sypialni o pow. 12,5 m2- sypialn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

759 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
74.2 m2
2010
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15825296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621618 15825296 Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Rajkowie.Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku z 2023 r.Na powierzchnie ok. 33 m2 składa się:- salon (z wyjściem na balkon ok. 4 m2),- ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

409 000 PLN (12 534 zł/m2)

2
1
32.63 m2
2023
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986