• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 55

15883671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675391 15883671 Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

722 000 PLN (10 674 zł/m2)

3
1
67.64 m2
2012
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15896232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973492 15896232 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
15896225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973065 15896225 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
15895085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27958545 15895085 Bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m² z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Gumieniec. Największe atuty nieruchomości: • prywatny, ogrodzony ogródek oraz duży, zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowyc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (12 480 zł/m2)

2
1
50.4 m2
2005
15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (13 332 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15705837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24287835 15705837 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m² (powierzchnia użytkowa: dół – 61 m², góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalnego układ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

815 000 PLN (8 561 zł/m2)

4
2
95.2 m2
2005
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020