• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 490

15702355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233649 15702355 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

383 782 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
48.58 m2
2024
15702363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233643 15702363 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

430 076 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
54.44 m2
2024
15630988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22863482 15630988 Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, starannie wykonane mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w malowniczej, zielonej okolicy na przedmieściach Koszalina - Bonin. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a ...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

390 023 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
49.37 m2
2024
15654291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23368281 15654291 Mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem w malowniczym miescie Walcz.Inwestycja w mieszkanie przy Alejach Zdobywców Wału Pomorskiego to doskonały wybór zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości na rynku nieruchomości. Wał...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

279 000 PLN (5 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15792630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26024450 15792630 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z wejściem prosto z ulicy, zlokalizowane na parterze, zaledwie 400 m w linii prostej od plaży. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową czy inwestycję.Rozkład pomieszczeń: • salon z aneksem kuc...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

730 000 PLN (9 720 zł/m2)

4
1
75.1 m2
1990
15502768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19983983 15502768 Polecam na sprzedaż piękny apartament w inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu.Apartament znajduję się na parterze, w kompleksie pięknych nadmorskich apartamentów. Powierzchnia mieszkania to 32m2 na którą składa się :s...

Rogowo (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

768 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15538401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20779849 15538401 Apartamenty w Mielnie - Inwestycja z pasywnym dochodem w nadmorskiej lokalizacjiLokalizacja: Ulica Nabrzeżna 12, MielnoTyp nieruchomości: Zespół 5 apartamentów (od 25 m² do 35 m²)OPIS NIERUCHOMOŚCI:Oferujemy Państwu kompleks 5 apartamentów w malownic...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

5
-
126 m2
-
15446347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18752904 15446347 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie w poniemieckim budynku wolnostojącym z 1927 roku. Nieruchomość ma wielki potencjał inwestycyjny w dogodnej lokalizacji.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w spoko...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

959 000 PLN (3 512 zł/m2)

5
1
273.1 m2
1927
15672788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23696415 15672788 Na sprzedaż oferujemy Państwu klimatyzowany apartament (własność) w Dziwnówku, znajdujący się w zamkniętym obiekcie Porta Mare Słoneczne Tarasy.Apartament w pełni wyposażony, gotowy do wydania od zaraz. Doskonały jako inwestycja pod wynajem krótkoter...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

624 000 PLN (17 875 zł/m2)

2
1
34.91 m2
2019
15792457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26019095 15792457 To mieszkanie nie jest „kolejną ofertą z trzema pokojami”. Ma swój rytm, jasność i układ, który daje poczucie swobody. Znajduje się na 2. piętrze — wysoko, ale nie za wysoko. W centrum — ale przy spokojnej ulicy. Z balkonem — ale z widokiem na ziele...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

420 000 PLN (7 547 zł/m2)

3
1
55.65 m2
1965
15789461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25941834 15789461 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,08 m², położone na 4. piętrze bloku na popularnym i doskonale skomunikowanym os. Tysiąclecia. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze od podstaw według własnego pomysłu lub szukaj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (6 125 zł/m2)

2
1
52.08 m2
1962
15789462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25941836 15789462 Jeśli szukasz mieszkania z idealnym układem 3 niezależnych pokoi, osobną kuchnią i loggią, w spokojnej części Koszalina — ta oferta spełnia wszystkie te warunki. Powierzchnia 59,30 m², praktyczne rozplanowanie pomieszczeń i jasne wnętrza sprawiają, ż...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (6 239 zł/m2)

3
1
59.3 m2
1970