• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 490

15792087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26004969 15792087 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

630 098 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
45.58 m2
2026
15753814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25214972 15753814 Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 104 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Franciszkańskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego, gotowego do zamieszkania lokum w spoko...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

4
1
104 m2
1992
15791620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996199 15791620 Mieszkanie znajduje się na parterze cztero piętrowego budynku po termomodernizacji, oferując wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Przestronny salon, przytulna sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, toaleta oraz funkcjonalny przedpokój tworzą ergonomiczny ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15687226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23959326 15687226 NIŻSZA, BARDZO ATRAKCYJNA CENA !!!Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na prestiżowym osiedlu Baltica Heaven w Rogowie, zaledwie 200 metrów od morza.Baltica Heaven, to miejsce, które łączy luksus, komfort oraz d...

Rogowo (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

700 000 PLN (16 592 zł/m2)

2
1
42.19 m2
2016
15401570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17724458 15401570 Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu z garażem, zaledwie 100 metrów od morza!NOWA NIŻSZA CENA !!!Nieruchomość znajduje się w Kołobrzegu przy ulicy Cichej, tuż przy porcie i latarni morskiej. Ta lok...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

849 000 PLN (18 846 zł/m2)

2
1
45.05 m2
2003
15687515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965711 15687515 Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Ostrowice, gmina Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie.Nieruchomość położona w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, blisko pięknego jeziora Siecino. Podstawowe informacje:- powi...

Ostrowice (Ostrowice) (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

300 000 PLN (3 261 zł/m2)

3
1
92 m2
1940
15790157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955771 15790157 Szukasz idealnego miejsca do życia, wypoczynku lub inwestycji? To mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz, a lokalizacja broni się sama, przy samym Parku Zdrojowym, 7 minut spacerem do plaży, wśród zieleni i z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.O...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

510 000 PLN (10 408 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15776767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25717730 15776767 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 31 m², położoną w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji – przy ulicy Gdyńskiej, z malowniczym widokiem. To mieszkanie, które zachwyca potencjałem i klimatem – idealne dla osób szukających własnego mie...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

358 000 PLN (11 548 zł/m2)

1
1
31 m2
1982
15789937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25951001 15789937 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdrojemieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, dodatkowo łazienka i sypialnia z garderobą również ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 973 zł/m2)

2
1
43.76 m2
2019
15789938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25951002 15789938 Kawalerka położona na 4 piętrze na Starym Mieście przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 23 m kw. plus piwnica. Czynsz do zarządcy to 230 zł w tym woda ciepła, zimna, ogrzewanie, wywóz śmieci i opłaty administracyjne. Lokal wymaga ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (8 043 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15786341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25906823 15786341 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

613 964 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
42.11 m2
2026
15787231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25921550 15787231 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

472 910 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2026