• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 490

15767118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25517625 15767118 1 pokojowe mieszkanie o pow. 23,20 m2, położone na niskim parterze. Dodatkowo w użytkowaniu pozostaje komórka lokatorska o pow. 7,5 m2 umiejscowiona w odrębnym budynku jednokondygnacyjnym. Lokalizacja śródmiejska dzielnica miasta ul. Trzebiatowska, z...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

300 000 PLN (12 931 zł/m2)

1
1
23.2 m2
1930
15767052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25517072 15767052 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48 m² to idealne miejsce dla osób ceniących sob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

325 000 PLN (6 771 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15787143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25917498 15787143 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 119,29 m² (w tym piwnica 17,4 m²), położone na pierwszym piętrze wyjątkowej, dwupiętrowej kamienicy w atrakcyjnej części Wałcza przy ulicy Piłsudskiego. To przestrzeń z duszą, idealna dla osób ce...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

449 000 PLN (3 764 zł/m2)

4
1
119.29 m2
-
15772022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25599198 15772022 Na sprzedaż dwupokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z KW do remontu o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej . Cena do negocjacji. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i posiada funkcjonalny układ, i...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15600518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197966 15600518 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bloku w miejscowości Ginawa, gmina Węgorzyno, woj. zachodniopomorskie.Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy z szybkim i wygodnym dostępem do miasta (9 km. do Drawska Pomorskiego, ...

Ginawa (Ginawa) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

140 000 PLN (2 414 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15785318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872863 15785318 Jedna z perełek Wałcza – apartament z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Plac Polski 3 w miejscowości Wałcz. To jedno z najpiękniejszych miast Pomorza Zachodniego, nazywane często miastem między jeziorami. Malowniczo położone pomi...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

447 000 PLN (13 464 zł/m2)

2
1
33.2 m2
2018
15483664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19574535 15483664 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji BIVALVI w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są budowane w znakomitej lokalizacji. Zabytkowa, przedwojenna zabudowa...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

484 566 PLN (18 637 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15738212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24903859 15738212 Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez barier architektonicznych. Osiedle Unii Europejskiej to cicha i przyja...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

680 000 PLN (11 508 zł/m2)

3
1
59.09 m2
2021
15782216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838162 15782216 Apartament 400 m od plaży - idealny na inwestycję lub zamieszkanie!Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament położony na 4 piętrze nowoczesnego, 7-kondygnacyjnego budynku przy ul. Portowej, jedynie 400 metrów od morza. Nieruchomość znajduje się ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
-
46 m2
2006
15443610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18676873 15443610 Lokal użytkowy z możliwością adaptacji na cele mieszkalne położony w miejscowości Dąbie, gmina Borne Sulinowo. Lokal o powierzchni 59 m2 z osobnym wejściem, składający się z 5 pomieszczeń. Obecnie w lokalu znajduje się duże pomieszczenie ( sala sprze...

Dąbie (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

59 000 PLN (1 000 zł/m2)

2
-
59 m2
1978
15780745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25812636 15780745 Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużej garderoby. Apartament sprzedawany z umeblowaniem i ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2008
15774965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25660653 15774965 Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ulicy Bartoszewskiego w Szczecinku. To przestrzeń, która dzięki swojemu układowi i położeniu daje ogromny potencjał do stworzenia w...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

330 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1980