• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15729768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766991 15729768 Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o opisanej w księdze wieczystej powierzchni całkowitej 39,30 m2 ( mieszkanie wraz z piwnicą)Lokal położony na IV piętrze, w budynku w niskiej zabudowie Nieruchomość położona opodal strefy nadmorskiejuzd...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

398 000 PLN (10 127 zł/m2)

2
1
39.3 m2
1968
15467127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19204802 15467127 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!KOMFORTOWY APARTAMENT CAŁOROCZNY, TUŻ PRZY PLAŻY, MIEJSCE GARAŻOWESprzedam apartament o pow. użytkowej ok 40m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2020r z windą zjeżdżającą do poziomu garaż...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 200 000 PLN (29 268 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15618824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22573926 15618824 Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjnie położony apartament, znajdujący się w samym sercu tętniącej turystycznym życiem dzielnicy nadmorskiej. Odległość do plaży to zaledwie 200 m , a do wszystkich atrakcji kurortu - mola, latarni morskiej, promenady, port...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (13 284 zł/m2)

1
1
33.8 m2
2000
15735995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24863668 15735995 Mieszkanie 3-pokojowe dwustronne ( widok na morze) o powierzchni użytk. 60,64 m2, położone na ostatnim 11 piętrze budynku, w centrum miasta.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. 697-480-055Budynek XI piętrowy z windą, po w...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (8 245 zł/m2)

3
1
60.64 m2
1980
15745825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25065621 15745825 Przestronne bezczynszowe mieszkanie w kamienicy Białogard, ul. Lipowa 40Na sprzedaż mieszkanie położone w stylowej i zadbanej kamienicy przy ul. Lipowej w Białogardzie (woj. Zachodniopomorskie). Doskonała lokalizacja – blisko dworca kolejowego, skle...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

399 500 PLN (3 632 zł/m2)

4
-
110 m2
1937
15712069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415379 15712069 Rogowo to jeden z najbardziej malowniczo położonych punktów na polskim wybrzeżu. Morze, jezioro, las i piaszczysta plaża – wszystko w promieniu kilkuset metrów. To lokalizacja, która łączy bezkompromisowy kontakt z naturą z wygodnym dostępem do infra...

Rogowo (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

1 000 000 PLN (26 638 zł/m2)

2
1
37.54 m2
2023
15480228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19501066 15480228 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę apartamentów przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Wyjątkowy i rozkładowy aparta...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

536 000 PLN (8 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1936
15480246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19501065 15480246 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Apartament NR 3, Ap...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

538 000 PLN (8 406 zł/m2)

3
1
64 m2
1936
15480229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19501064 15480229 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Willa AMETYS to kol...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

973 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
2
117 m2
1936
14485032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24296 14485032 Borne Sulinowo Willa NOVA wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera M M Prestiż przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Reja 17 w Bornem Sulinowie.Willa NOVA...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

288 000 PLN (4 966 zł/m2)

3
1
58 m2
1939
15480237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501071 15480237 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Mieszkanie dwupozio...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

368 000 PLN (8 364 zł/m2)

2
1
44 m2
1936
15480234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501070 15480234 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Willa AMETYS to kol...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

465 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
55 m2
1936