• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15480244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19501069 15480244 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Apartament NR 8. Ap...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

498 000 PLN (8 300 zł/m2)

3
1
60 m2
1936
15480231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19501073 15480231 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Willa AMETYS to kol...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

513 000 PLN (8 410 zł/m2)

3
1
61 m2
1936
15480232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501068 15480232 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Willa AMETYS to kol...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

398 000 PLN (9 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1936
15480243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501067 15480243 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Mieszkanie dwupozio...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

368 000 PLN (8 178 zł/m2)

2
1
45 m2
1936
15763350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25423056 15763350 Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni użytkowej 27 m2 położone w miejscowości Płociczno, gmina Tuczno, powiat wałecki.Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, składa się z jednego dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.Mies...

Płociczno (Płociczno) (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

40 000 PLN (678 zł/m2)

1
1
59 m2
-
15479900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19495853 15479900 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul. Kołobrzeskiej, w cichej i spokojnej okolicy, zaledw...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

299 598 PLN (9 079 zł/m2)

2
-
33 m2
2025
15513025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20185440 15513025 Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inwestycji obejmuje budowę siedmiokondygnacyjnego, TE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 800 PLN (11 969 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15705541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24281045 15705541 Lokal mieszkalny o powierzchni 143.35m2, położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym, niemal w samym centrum miasta. Pierwotnie mieszkanie składało się z 5 pokoi , kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Ta duża przestrzeń została podzielona na c...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

699 000 PLN (4 876 zł/m2)

5
1
143.35 m2
1910
15717565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24534978 15717565 Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta.Stylowa przedwojenna, zabytkowa kamienica, po przeprowadzonym gruntownym remoncie, kilka lat temu ( n...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

798 000 PLN (8 253 zł/m2)

4
1
96.69 m2
1939
15745801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065620 15745801 Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu – dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów zielonych Ekoparku, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.Apar...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

498 000 PLN (12 450 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15762805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25411987 15762805 Na sprzedaż nowoczesny, przytulny apartament 2 pokojowy, położony na III piętrze w czteropiętrowym, monitorowanym budynku z windą cichobieżną. Osiedle Perłowa Przystań powstało w 2020 roku , posiada piękną infrastrukturę , na jego terenie oprócz lic...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (14 387 zł/m2)

2
-
38.23 m2
2020
15752738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25174067 15752738 Na sprzedaż wyjątkowy, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138 m², idealny pod działalność zawodową w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodnie! To nowoczesne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym segm...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (8 707 zł/m2)

4
2
137.7 m2
2018