• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 501

15752738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25174067 15752738 Na sprzedaż wyjątkowy, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138 m², idealny pod działalność zawodową w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodnie! To nowoczesne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym segm...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (8 707 zł/m2)

4
2
137.7 m2
2018
15763824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25432799 15763824 Nietuzinkowe mieszkanie położone w kameralnym, wolnostojącym, trzyrodzinnym domu.Nasze biuro w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 40 A, Leszek Dąbrowski tel. 697480055Nieruchomość o opisanej w księdze wieczystej powierzchni 112,12 m2 dotyczy łącznej powierzch...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (7 397 zł/m2)

3
1
73 m2
1939
15772011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25599025 15772011 Wyjątkowo atrakcyjna oferta sprzedaży, przestronnego apartamentu z widokiem na morze + garaż. Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. 697-480-055 Cudowny, komfortowy Penthouse dwupokojowy w pełni umeblowany i wyposażony typu ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (26 042 zł/m2)

2
1
53.76 m2
2010
15591702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22012182 15591702 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,69m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego we wsi Liszkowo, gmina Borne Sulinowo.Nieruchomość składa się z :- pokój 1 - ok. 15,13m2, idealne miejsce do zagospodarowania na część dzienną ...

Liszkowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

150 000 PLN (2 959 zł/m2)

2
1
50.69 m2
1980
15723347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24631960 15723347 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na cichym, kameralnym i zamkniętym osiedlu Słoneczne Tarasy wybudowanym w 2019 roku, w bliskiej odległości od centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, przystanek komunikacji miejskiej oraz ści...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (12 882 zł/m2)

2
1
45.8 m2
2019
15596242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22092069 15596242 Wybitnie rzadko spotykana nieruchomość na sprzedaż. W sercu nadmorskiej -uzdrowiskowej części miasta KołobrzegNasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. 697-480-055Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3- pokojowe + miejsce postojo...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (8 458 zł/m2)

3
1
93.4 m2
1939
15629912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22839868 15629912 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,69m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego we wsi Liszkowo, gmina Borne Sulinowo.Nieruchomość składa się z :- pokój - ok. 15,13m2- pokój - ok. 13,32m2 - kuchnia - ok. 12.50m2- łazienka - ok. 5.47...

Liszkowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

155 000 PLN (3 058 zł/m2)

2
1
50.69 m2
1980
15771550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25587338 15771550 MIĘDZYZDROJE!Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morzemieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończoneskład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma wejściami (z salonu i sypialni), łazienka, sypialniapełne wyposażenie RTV...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

929 000 PLN (21 660 zł/m2)

2
1
42.89 m2
2022
15607607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22367577 15607607 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.50 m2 w miejscowości Białowąs, gm. Barwice. Mieszkanie o powierzchni 48.50 m2 położone jest na II piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na balkon, pokoju, widnej kuc...

Białowąs (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

185 000 PLN (3 814 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1980
15578121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21725664 15578121 Na sprzedaż mieszkanie położone we wsi Piława - Pojezierze Drawskie. Lokal mieszkalny o powierzchni 65,17m2 w którego skład wchodzą: - 3 pokoje w tym jeden z balkonem od strony południowej na widok jeziora, - widna, przestronna kuchnia, - łazienka z...

Piława (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

229 000 PLN (3 514 zł/m2)

3
1
65.17 m2
-
15311616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15478362 15311616 Lokal mieszkalny 115 m2, parter z ogródkiem 250 m2, w kamienicy z lat 20, XX wieku, cegła. Ścisłe centrum Szczecina, ulica Monte Cassino. 4 pokoje + kuchnia + łazienka. hall, pom. gospodarcze. 3 miejsca parkingowe naziemne. W piwnicy 3 komórki lo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (13 043 zł/m2)

4
-
115 m2
1925
15741029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24962724 15741029 Nowa, niższa cena !!! Apartament z duszą nad Bałtykiem Sianożęty Kompleks „5 Mórz” Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum fal, a pierwsza kawa smakuje lepiej na własnym tarasie...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 000 PLN (15 789 zł/m2)

2
1
38 m2
2016