• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 501

15570232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21533359 15570232 Na sprzedaż mieszkanie w mieście powiatowym Wałcz. To malownicze miasto w województwie zachodniopomorskim, które przyciąga inwestorów swoim dynamicznym rozwojem oraz położeniem w otoczeniu jezior i terenów zielonych. Dzięki dobrym połączeniom drogowy...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

195 000 PLN (4 004 zł/m2)

2
1
48.7 m2
-
15490009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19731934 15490009 Zapraszam do zapoznania się z ofertą spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem znajdującego się przy ul. Kościuszki 8 w miejscowości Wałcz. Mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub dla osób ceniących so...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

3
1
52.01 m2
-
15307470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15374419 15307470 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską.Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej kamienicy z 1920 r. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt br...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

490 000 PLN (9 465 zł/m2)

3
1
51.77 m2
2023
15307426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15373488 15307426 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską.Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej kamienicy z 1920 r. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt br...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

490 000 PLN (8 837 zł/m2)

3
1
55.45 m2
2023
15307427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15373487 15307427 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską.Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej kamienicy z 1920 r. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt br...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

490 000 PLN (9 057 zł/m2)

3
1
54.1 m2
2023
15671434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23671833 15671434 Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kołatnik, niedaleko Wałcza. Lokal znajduje się na parterze w niskim budynku, posiada balkon, piwnicę i jest częściowo wypo...

Kołatnik (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

219 000 PLN (4 303 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1983
15573636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21610133 15573636 Na sprzedaż mieszkanie w mieście Wałcz. To malownicze miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, będące stolicą Pojezierza Wałeckiego. Miasto zajmuje powierzchnię 3 815 ha i liczy około 26 tysięcy mieszkańców. Wa...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

260 000 PLN (5 601 zł/m2)

2
1
46.42 m2
-
15518034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20324033 15518034 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie z potencjałem w miejscowości Wałcz. To malownicze miasto położone w północno-zachodniej Polsce, znane z pięknych jezior, zielonych terenów oraz bogatej historii. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

469 000 PLN (3 664 zł/m2)

5
1
128 m2
1945
15307322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15371778 15307322 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską.Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej kamienicy z 1920 r. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt br...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

550 000 PLN (8 838 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2023
15453016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18901056 15453016 Dziwnów to urokliwe nadmorskie miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Polski, otoczone malowniczymi krajobrazami Morza Bałtyckiego. Znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od granicy z Niemcami, co sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

699 000 PLN (18 640 zł/m2)

2
-
37.5 m2
2022
15453744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18918715 15453744 Dziwnów to urokliwe nadmorskie miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Polski, otoczone malowniczymi krajobrazami Morza Bałtyckiego. Znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od granicy z Niemcami, co sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

769 000 PLN (21 517 zł/m2)

2
1
35.74 m2
2022
15506895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090373 15506895 Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewalu. Cały teren posesji jest ogrodzony. Budynek po generalnym remoncie ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 750 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
3
100 m2
1890