• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15693091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24058377 15693091 Dochodowy apartament w Hotelu Diva SPA **** 3 piętro wschodni widok, w obiekcie z basenem, spa i restauracją. Pokój dwuosobowy z łazienką i opcją dostawki oraz z balkonem. Wyposażony w standardzie hotelowym. Wszystkie media miejskie, ce...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
-
36 m2
2009
15266279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14230189 15266279 Komfortowe i pięknie urządzone mieszkanie z 2 balkonami w centrum Bornego Sulinowa. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w pełni wyposażone położone przy Alei Niepodległości 7 na ostatnim 4 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pok...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

319 000 PLN (4 143 zł/m2)

4
1
77 m2
1988
15607653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22368177 15607653 Rewal. Apartament położony na zamkniętym terenie w kompleksie Anja przy ulicy Piastowskiej 250 m od zejścia na plażę. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,40 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz aneksu sypi...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

850 000 PLN (15 918 zł/m2)

2
-
53.4 m2
2009
15413884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18002405 15413884 Ekskluzywny i przestronny apartament w 'Willi Szmaragd' przy ul. Słonecznej w Bornem Sulinowie. Apartament o pow. 92,5 m2 położony na parterze budynku z dużym tarasem i bezpośrednim zejściem na ogrodzony piękny ogród. Nieruchomość składa si...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

729 000 PLN (7 924 zł/m2)

4
1
92 m2
2021
15373043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17066641 15373043 Luksusowy apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie Nadmorskie Tarasy SPANieruchomość z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16 x7 m, o głębokości 1,35 m), basen dla dzieci ( płytki 4 x7 m), 2x...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (23 860 zł/m2)

2
1
41.87 m2
2020
15642183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23098741 15642183 Komfortowy apartament 2- pokojowy, o pow. 65,73 m2, położony na parterze budynku, wybudowanego w 2014 roku.Nieruchomość dla osób poszukujących spokoju, bezpieczeństwa, wygody oraz bliskości morza.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

765 000 PLN (11 639 zł/m2)

2
1
65.73 m2
2014
15702584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24237650 15702584 Apartament 2-pokojowy, z dużym balkonem i komórką lokatorską Piękne osiedle Zielone Tarasy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród turystów jak i mieszkańców miasta, gdyż jest to Idealna oferta zarówno do stałego zamieszkania jak również na pobyt...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 864 zł/m2)

2
1
44.72 m2
2006
15582418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21822871 15582418 Wałcz to malownicze miasto w północno-zachodniej Polsce, położone wśród jezior i lasów Pojezierza Wałeckiego, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Znane jest z bogatej historii, której ślady można znaleźć w zaby...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

349 000 PLN (5 070 zł/m2)

4
1
68.83 m2
1987
15437935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18547247 15437935 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przestronnego trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 57,6 m², usytuowanego w dogodnej lokalizacji Wałcza przy ul. Wojska Polskiego. To mieszkanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz – przestronną powierzchnię ...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

295 000 PLN (5 122 zł/m2)

3
1
57.6 m2
1987
15713461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24439358 15713461 Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwurodzinnym w miejscowości Kalinówka w gminie Mirosławiec. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury, ale nie chcących rezygnować z wygody codziennego życia. To niewielka, malowniczo położona...

Kalinówka (Zachodniopomorskie, gm. Mirosławiec)

350 000 PLN (4 806 zł/m2)

3
2
72.82 m2
1960
15307458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15374065 15307458 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską.Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej kamienicy z 1920 r. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt br...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

490 000 PLN (9 016 zł/m2)

3
1
54.35 m2
2023
15570232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21533359 15570232 Na sprzedaż mieszkanie w mieście powiatowym Wałcz. To malownicze miasto w województwie zachodniopomorskim, które przyciąga inwestorów swoim dynamicznym rozwojem oraz położeniem w otoczeniu jezior i terenów zielonych. Dzięki dobrym połączeniom drogowy...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

195 000 PLN (4 004 zł/m2)

2
1
48.7 m2
-