• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15765913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25489431 15765913 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w połowie domu, położone w urokliwej miejscowości Rudki w powiecie wałeckim. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury i życia w rytmie slow. Rudki to spokojna wieś otoczona polami i lasam...

Rudki (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

175 000 PLN (3 586 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1930
15613168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22465361 15613168 Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam serdecznie na prezentację.Dodatkowym atutem jest system monitoringu, ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
1
84 m2
1930
15709758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24361737 15709758 Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w KołobrzeguMieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem .Bardzo ładny widok z balkonu na wewnętrzny dziedziniec osiedla z widokiem i wyjściem na teren rekreacyjn...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (13 941 zł/m2)

2
1
45.19 m2
2019
15576840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21687010 15576840 Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 91m2, usytuowany na piętrze domu w miejscowości Świdwin.Okna wychodzące na 4 strony świata to tylko jeden z nielicznych plusów. Inteligentny rozkład pomieszczeń pozostawiający możliwości aranżacyjne. W skład nieruc...

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

370 000 PLN (4 066 zł/m2)

5
1
91 m2
1938
15503075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19988086 15503075 Mieszkanie w centrum - 200 metrów od jezioraNa sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku przy Alei Niepodległości w centrum miasta Borne Sulinowo. Na 82,06 m2 powierzchni użytkowej mieszkania składają się:- salon- pokój z wyjściem n...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

298 000 PLN (3 634 zł/m2)

4
1
82 m2
1960
15463846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19140607 15463846 Dwupokojowy lokal apartamentowy, z dużą, słoneczną loggią. W pełni wykończony - do nabycia z cesji praw. 400 m do morza. Perłowa Przystań - Nowoczesny budynek gotowy do użytkowania. W pakiecie dostępne miejsce postojowe na wyłączność za 89 000 zł. ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

700 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15618245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22559972 15618245 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 1-pokojowe w miejscowości Drawsko Pomorskie, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie.Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Podstawowe informacje:- powierzchnia mieszk...

Drawsko Pomorskie (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

132 000 PLN (5 280 zł/m2)

1
1
25 m2
1920
15669810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23621941 15669810 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w miejscowości Węgorzyno, powiat łobeski. gmina WęgorzynoNieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy w niskim budynku wielorodzinnym na parterze. Szczegóły oferty: Powierzchnia: mieszkaln...

Węgorzyno (Blisko centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

220 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1929
15694800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24090624 15694800 Biały dom, w Kołobrzegu, mieszkanie 3 pokojowe z przyjemnym widokiem na port rybacki, z dwoma balkonami i garażem. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dwie sypialnie z szafami w zabudowie, również pakowna szafa w przedpokoju. Salon z balko...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (15 244 zł/m2)

3
-
82 m2
2021
15594311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22050872 15594311 Trzypokojowe mieszkanie, położone na os. Lęborskim, ok 5 min do centrum i 15 min do morza. Mieszkanie o podstawowym standardzie wykończenia, do remontu o łącznej powierzchni użytkowej 45,3 mkw. Znajduje się na trzecim parterze w budynku 4-piętrowym,...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

395 000 PLN (8 720 zł/m2)

3
1
45.3 m2
1970
15225879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13218240 15225879 Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny widok na morze. Mieszkanie jest położone w wyjątkowej lokalizacji na za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (17 139 zł/m2)

2
1
33.84 m2
2018
15411413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936341 15411413 Borne Sulinowo „Willa NOVA” wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Wyjątkowy apartament w którym poczujesz się jak w domu. Apartament o pow. 79.12 m2 położony na parterze posiadający osobne indywidualne wejście tylko do tego ap...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

540 000 PLN (6 835 zł/m2)

3
1
79 m2
1936