• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15603216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22250964 15603216 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu OgrodyGłówne atuty nieruchomości:• CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA• SŁONECZNE MIESZKANIE• CZĘŚCIOWO WYPOSAŻONE• LOGGIA Z EKSPOZYCJĄ POŁUDNIOWĄ• DUŻA PIWNICA (OK. 9M2)• BLISKO MORZANieruchomość zł...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

435 000 PLN (8 365 zł/m2)

2
1
52 m2
1990
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15535692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20735582 15535692 Na sprzedaż działka budowlana we Włodarce  o pow. 1.016 m2 położona blisko morza w Mrzeżynie i Pogorzelicy.Dla tego terenu nie utworzono MPZP.Działka posiada dostęp do drogi gminnej, nie jest nieuzbrojona, jednakże odległość do wodociągu wynosi jedyn...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

141 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1016 m2
-
15490478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741537 15490478 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.548 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 59,54x 59,6 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3548 m2
-
15398766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662137 15398766 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu położonego w malowniczej okolicy miejscowości Radacz, zaledwie 170 metrów od brzegów urokliwego jeziora Radacz. Dom o powierzchni 143,56 m2 zachwyca swoją przestrzenią i funkcjonalnością. Na parterz...

Radacz (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 180 000 PLN (8 252 zł/m2)

6
3
143 m2
2020
15235989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13491937 15235989 Oryginalny, stylowy i przepiękny dom na wsi pod Kołobrzegiem po generalnym remoncie 14 km od morza! Wyjątkowy stary dom wybudowany w 1918 r., znajdujący się w podkołobrzeskiej miejscowości Niemierze o pow. 220 m.kw z tarasem ok. 30 m.kw i dużym ogrod...

Niemierze (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

899 000 PLN (4 086 zł/m2)

5
2
220 m2
1918
15225477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13210039 15225477 Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Kołobrzegu o powierzchni 80,90 m2, na II piętrze w nowym budownictw...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (8 298 zł/m2)

3
1
94 m2
2002
15206038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12579799 15206038 Okazja inwestycyjna bezpośrednio nad morzem!Główne atuty nieruchomości:• cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• blisko morzaNieruchomość złożona z:Parter:• 4 pokoje• łazienka• kuchnia• przedpokój• piwnica• garaż• taras1 piętro:• 5 pokoi• 2 ła...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 608 zł/m2)

12
5
388 m2
1989
15651095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23329963 15651095 Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! GARAŻ W CENIEGłówne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA LAS• BALKON O POW. 13,7 m2• DO PLAŻY ZALEDWIE 300 M• MIESZ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 472 500 PLN (18 179 zł/m2)

3
1
81 m2
2021
15625038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22712133 15625038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami!Główne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI• DO PLAŻY OK 1,3 KM• W BUDYNKU DLA WŁAŚCICIELI SIŁOWNIA I SAUNA FIŃSKA ORAZ PAROWA• BARDZO DOBR...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2018
15527663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20543108 15527663 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej.Główne atuty nieruchomości:Prestiżowa lokalizacja: Idealne miejsce w sercu Kołobrzegu, gwarantujące stały przepływ klientów.Od lat funkcjonuj...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

1
-
64 m2
2008