• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 98

15713837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24447356 15713837 Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu.Nieruchomość:- 97 m2- 4 pokoje- 2 balkony z markizami elektrycznymi- budynek dwupiętrowy z 2020 roku- mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynk...

Świnoujście, Ułańska

1 695 000 PLN (17 474 zł/m2)

4
1
97 m2
2020
15882643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671291 15882643 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny wraz z komórką lokatorską zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany l...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

525 000 PLN (11 554 zł/m2)

2
1
45.44 m2
2023
15881169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624986 15881169 Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych potrzeb. W okolicy liczne sklepy, swobodny dostęp do komunikacj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

880 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
64.3 m2
1906
15872682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499549 15872682 Oferta dodana za pomocą ADDOMOferuję kawalerkę 36,87 m², składającą się z dwóch pokoi, w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia, przy ulicy Jacka Malczewskiego 511. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym niskim budynku be...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

455 000 PLN (12 297 zł/m2)

2
-
37 m2
2004
15785681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25888908 15785681 Zapraszam do zakupu 2 kompleksowych pokoi na zamkniętym i bezpiecznym os. Platan w Świnoujściu.Na powierzchnię 49,2 m2 składają się : - hall z zabudową,- łazienka z kabiną prysznicową i WC, - salon z wyjściem na przestronny balkon typy loggia, - sypi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

689 000 PLN (14 004 zł/m2)

2
1
49.2 m2
2009
15690904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24007532 15690904 Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu.Nieruchomość:- 97 m2- 4 pokoje- 2 balkony z markizami elektrycznymi- budynek dwupiętrowy z 2020 roku- mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynk...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 695 000 PLN (17 474 zł/m2)

4
1
97 m2
2020
15817943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582305 15817943 Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych potrzeb. W okolicy liczne sklepy, swobodny dostęp do komunikacj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

880 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
64.3 m2
1906
15195065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12278462 15195065 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 108,9 m2 położony w Świnoujściu. Lokal znajduje się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania dwa odrębne lokale o łącznej powierzchni 108,9 m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługo...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 143 450 PLN (10 500 zł/m2)

2
-
108.9 m2
2010
15414924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18025630 15414924 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 108,5 m2 położony w Świnoujściu. Lokal znajduje się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania lokal o łącznej powierzchni 108,5 m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługowe, gastronom...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

868 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
-
108.5 m2
2010
15414942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18025632 15414942 Sprzedam 3 lokale użytkowe o łącznej powierzchni 220,1 m2 położony w Świnoujściu. Lokale znajdują się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania 4 lokale o łącznej powierzchni 220,1 m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługo...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 760 800 PLN (8 000 zł/m2)

2
-
220.1 m2
2010
15414941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18025629 15414941 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,50 m2 położony w Świnoujściu. Lokal znajduje się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania lokal o łącznej powierzchni 50,50, m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługowe, gastrono...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

404 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
-
50.5 m2
2010
15414946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18025631 15414946 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 61,10 m2 położony w Świnoujściu. Lokal znajduje się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania lokal o łącznej powierzchni 61,10 m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługowe, gastronom...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

488 800 PLN (8 000 zł/m2)

2
-
61.1 m2
2010