• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15883501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675174 15883501 Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie ogródek piwnicaLokalizacja: Szczecin, ul. Strzeleckamieszkanie o powierzchni całkowitej 47,82 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie w niskim bloku, położone w spokojnej okolicy Szczecina.Lokal ...

Szczecin (Śródmieście), Strzelecka

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
30.58 m2
1930
15883460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675198 15883460 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Mieszkanie idealne na nieuciążliwą działalność. Parter kamienicy z wyjściem bezpośrednio na ulicę. W ruchliwym miejscu, w pobliżu przystanku tramwajowego.Nieruchomość o powierzchni 75,26 m2 składające s...

Szczecin (Śródmieście), al. Bohaterów Warszawy

599 000 PLN (7 959 zł/m2)

3
1
75.26 m2
1930
15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście), Wielkopolska

450 000 PLN (12 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1985
15883466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675284 15883466 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście), Pocztowa

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15883414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675099 15883414 Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej .Doskonały pod inwestycję wynajem.Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu ręki ...Podzamcze , Centra Handlowe ,restauracje , kluby , sklepy , komunikacja ...

Szczecin (Śródmieście), Podgórna

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15883337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674886 15883337 Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w niskim bloku w centrum Szczecina, w pobliżu Placu Kościuszki i Bramy Portowej. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), a także do szkół, p...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

495 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
49.6 m2
1970
15883352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674902 15883352 Blisko CH TURZYN, czytelna lokalizacja.Na sprzedaż lokal o powierzchni 34,90 m2, usytuowany na najniższym poziomie przedwojennej kamienicy. Do lokalu jest wejście bezpośrednio z ulicy (zejście po paru schodach w dół)Lokal odświeżony, z toaletą. Ogr...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Śmiałego

249 000 PLN (6 241 zł/m2)

1
-
39.9 m2
1929
15883346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674896 15883346 Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru zaprojektowano też urokliwy pasaż z kafejkami oraz przystań dla jachtów...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

736 920 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
61.41 m2
2025
15883326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674876 15883326 Przestronne 112 m² przy deptaku Bogusława winda balkon osobne WCJeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu – właśnie je znalazłeś.Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie o powierzchni 112,16 m², poł...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

799 000 PLN (7 124 zł/m2)

2
1
112.16 m2
2010
15798108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26162034 15798108 Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin – Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi LentzaZ prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży piętra domu w zabudowie bliźniaczej wraz z poddaszem użyt...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
1
180 m2
1930
15574574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21629145 15574574 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 77,53 m2. Na metraż nieruchomości składają się:-Korytarz (duże zabudowane szafy)-Łazienka (wanna, umywalka, pralka)-Toaleta (umywalka, WC)-Przestrzeń przeznaczona na małe biuro-Salon-Kuchnia (wyposażona...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

569 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
77.53 m2
1930
15883194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673638 15883194 Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w SzczecinieNa sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na trzecim piętrze bloku w spokojniejszej części ulicy Jagiellońskiej. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
2
64 m2
2002