• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15778259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748298 15778259 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal składa się z dwóch pokoi, przestronnej antresoli, w pełni wy...

Szczecin (Śródmieście), Wielkopolska

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15555409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21100971 15555409 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie l...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

710 835 PLN (17 199 zł/m2)

2
1
41.33 m2
2023
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście), al. Bohaterów Warszawy

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675346 15883627 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle zamknięte z kontrolą dostępu.Mieszkanie przestronne o powierzchni 48,5 ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (12 062 zł/m2)

2
1
48.5 m2
2014
15883669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675390 15883669 W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranża...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

465 000 PLN (7 464 zł/m2)

2
1
62.3 m2
1905
15883575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675266 15883575 Mieszkanie w kamienicy – Śródmieście Szczecin 53,49 m² duży potencjał aranżacyjnyNa sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,49 m², położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina – w dzielnicy Śródmieście.Mieszka...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Jagiełły

299 000 PLN (5 590 zł/m2)

2
1
53.49 m2
1920
15709472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24354519 15709472 Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin – Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi Lentza Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży piętra domu w zabudowie bliźniaczej wraz z poddaszem uży...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
1
180 m2
1930
15883590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675281 15883590 Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również przynależy duzy ogródek oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym pod...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 999 PLN (11 775 zł/m2)

3
1
55.2 m2
2026
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15883566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675257 15883566 Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m².Kameralna kamienica.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład mieszkania: · salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m...

Szczecin (Śródmieście), Zaciszna

578 000 PLN (8 377 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15883528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675217 15883528 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- tu...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

719 000 PLN (18 651 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście), bł. Królowej Jadwigi

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920