• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15277864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14540878 15277864 Oferta idealna dla osób pragnących prowadzić w części lokalu działalność (małe biuro lub gabinet), a w pozostałej mieszkać (w mieszkaniu 2-pokojowym).Mieszkanie 3 pokojowe, położone jest na parterze nowego, czteropiętrowego budynku w Śródmieściu Szcz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 845 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15063663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8631586 15063663 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Teraz taniej - 999.000 PLN!Apartament jednopoziomowy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

4
2
117 m2
2013
15561879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21365553 15561879 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej – czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Apartament jednopoziomowy, o południowo-zachodn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN (9 517 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15722440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618743 15722440 Na sprzedaż mieszkanie 72m2, Szczecin ul. Raginisa. Cena łączna 1100000zl. z miejscem postojowym w cenie 100 tys zakup obowiazkowy.• Czynsz do administracji: ok. 900 zł• Powierzchnia: 72 m²• Liczba pokoi: 3• Rodzaj zabudowy: apartamentowiec• Piętro: ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
72 m2
2018
15883208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673665 15883208 Apartament o powierzchni 36,71 m2 - Hanza Tower Luxury Szczecin. Oferujemy na sprzedaż lokal zlokalizowany na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni: 36,71 m2: Pokój dzienny - 26,85 m2 Przedpokój z wnęką kuchenna - ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

536 000 PLN (14 601 zł/m2)

1
-
36.71 m2
2022
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15724532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24658492 15724532 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowych. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje szerokie możliwości aran...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 197 zł/m2)

4
1
76 m2
1940
15799429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186700 15799429 Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad Odrą. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy od frontu na wysokim ...

Szczecin (Śródmieście), Sławomira

480 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15625626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22724134 15625626 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko SąduNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku, w doskonałej lokalizacji - blisko Sądu w Szczecinie.Opis mieszkania: •...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

712 500 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
95 m2
1930
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15768247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25537686 15768247 Przestronna przestrzeń biurowa w centrum Szczecina – ul. Księcia Bogusława XWyjątkowa oferta dla firm, które szukają prestiżowej lokalizacji i funkcjonalnej przestrzeni biurowej w sercu miasta. Lokal o powierzchni 112,16 m² mieści się na drugim piętr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (7 134 zł/m2)

1
-
112 m2
2010