• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 222

15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15883698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675417 15883698 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie.Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Sprzedawany z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 500 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
50.78 m2
2017
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15882658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671306 15882658 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15648999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23287615 15648999 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15795247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092685 15795247 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15795261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092784 15795261 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15711330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24396515 15711330 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936